Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok meg tudja enni...

A ti kutyátok meg tudja enni a brit prémiumot?

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg a táp. Hát még meg sem kóstolta a kutya már csalódnom kellett benne... olyan átkozott nagy szemei vannak hogy ránézésre meg tudtam mondani hogy a kutyám biztos nem fogja megenni, és igazam lett. Az előző tápja fele vagy negyed ekkora szemű és már azt sem szerette... 30 kilós szóval nem kicsi kutya, de ez a méret orbitálisan nagynak tűnik. A ti kutyátok meg tudja enni?
2017. márc. 14. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én is azzal etetek. A mediumot vetted???


Nekem pitem van, én a mediumot veszem, pont jó neki. A kolléganőm (az én ajánlásomra) szintén áttért a Britre, de neki nagytestű kutyája van. Hozott is mutatóba egy keveset, hogy megmutassa, mennyivel nagyobb szemű az. Mert hoztam neki én is kóstolót, hogy lássa érdemes-e venni, eszi-e a kutya. Szóval márkán belül is van eltérés, hisz nem ugyanazt eszi egy csivava, mint egy bernáthegyi...

2017. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nagytestűnek valót vettem mert nagytestű kutyám van. A korábbi tápja is nagytestűnek való volt csak az kölyök ez meg felnőtt.
2017. márc. 14. 14:03
 3/22 A kérdező kommentje:

[link]


Azért jól látható a különbség.

2017. márc. 14. 14:10
 4/22 anonim ***** válasza:
46%
Ha a csontot is eltudja rágni nem lesz baja ezzel. Vagy rendelsz kisebbet, a mostanit pedig eladod vagy felajánlod egy menhelynek. Éhes kutya nem válogat.
2017. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

30 kilósan belefér még a közepes kategóriába is (pitem 25 kg)

De azt nem gondoltad, hogy a kölyök táp méreténél nagyobb lesz a felnőtt táp?

Ne aggódj, egy felnőtt kutya el tudja rágni a nagy szemű tápot is.

2017. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Meg tudja enni, csak nem akarja, és ahogy ismerem nem is fogja. A mostanit sem eszi rendesen, inkább éhenhal minsem megegye magában. Csak úgy eszi meg ha konzervet adunk hozzá, ha magában adjuk bele sem szagul. Hát akkor ennyit erről, azt hittem végre lesz egy jó táp amit eszik... tévedtem. (Az oda adod-nem eszi-elveszed cuccot próbáltuk, inkább hányt savat napokig minthogy megegye, tovább meg nem akartuk kínozni)
2017. márc. 14. 14:36
 7/22 anonim ***** válasza:
Ekkora szeműt az én 5kgos foxi keverékem is meg tudja enni. Adj neki ilyet: [link] Ennek nagyon pici szeme van.
2017. márc. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszi már néztem, de ez nekünk túl drága.
2017. márc. 14. 15:09
 9/22 A kérdező kommentje:
és akkor mi van? attól még a kutyámnak ennie kell. Amúgy nem defektes csak nem zabagép.
2017. márc. 14. 15:16
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hogy te még mindig csak a kifogásokat keresed, mert nyilvánvalóan nem voltál képes megnevelni egy kutyát, s leszoktatni a zsarolásodról, ezzel tulajdonképpen rávéve téged arra, hogy drágábbnál drágább tápokat vegyél neki, hátha valamelyiket meg méltóztatja enni. Kitalálsz mindenféle összeesküvés- elméleteket, hogy a táp túl nagy/ tól száraz, túl ilyen - olyan. És még én vagyok idióta.
2017. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!