Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok meg tudja enni...

A ti kutyátok meg tudja enni a brit prémiumot?

Figyelt kérdés
Ma érkezett meg a táp. Hát még meg sem kóstolta a kutya már csalódnom kellett benne... olyan átkozott nagy szemei vannak hogy ránézésre meg tudtam mondani hogy a kutyám biztos nem fogja megenni, és igazam lett. Az előző tápja fele vagy negyed ekkora szemű és már azt sem szerette... 30 kilós szóval nem kicsi kutya, de ez a méret orbitálisan nagynak tűnik. A ti kutyátok meg tudja enni?
2017. márc. 14. 13:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
A 10es válaszolónak abszolút igaza van. Itt nem a kutyával van a baj feltétlen. Itt a baj azza vanl, hogy megengedted neki hogy ennyire válogatós legyen.
2017. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Mint írtam eleinte megcsináltuk a ráerőltetést de azon kívül hogy minden nap hányt nem történt semmi. A kisszemű tápot zabálja, a nagyot darabonként hordja el és eszi meg, de nem fogja 20x megcsinálni. A barfot ette egy darabig de egy idő után nem akarta megenni, megint jött az éheztetés de eredménytelen volt, így maradt a táp konzervvel... szóval nekem te ne magyarázz mert nem úgy írok itt hogy nem próbáltam még semmit csak veszem a drágábbnál drágább tápokat...
2017. márc. 14. 16:07
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem nem engedem neki, de nem fogom hagyni hogy egy hétig hányjon... már legalább 3-4x végigcsináltuk az erőltetést hogy elé tettük és ha nem ette elvettük. Mielőtt jönnétek hogy akkor beteg, nem, nem beteg, mutattam orvosnak azt mondta egészséges.
2017. márc. 14. 16:09
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

Akkor sem vagy elég kitartó, végül mindig ő győz. Nem te vagy a falkavezér, hanem ő. Azért csinálja, mert már többször is ő kerekedett felül. Többször elkezdted, de EGYSZER SEM fejezted be.

Úgyhogy "te nekem ne magyarázz" nulla akarraterővel, hanem hagyd csak szépen, hogy a kutyád irányítson, s rámenjen a gatyád, de akkor ne itt sírj.

2017. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Kösz a "hasznos" választ, akkor megoldom egyedül ha senki nem tud segíteni. Éheztessétek ti a kutyátok hetekig...
2017. márc. 14. 16:23
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Az a baj, hogy több tanácsot is kaptál, de mindenre van valami kifogás/összeesküvés elmélet, és/vagy kioktatás válaszként. Ha semmi sem jó, akkor mit akarsz?
2017. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy le fogtok hurrogni, de mikor nem evett a kutyám, akkor kézből etettem. Aztán a tálat fogtam a kezembe és onnan ette. Utána már csak állnom kellett felette. Mostmár eszik nélkülem is.
2017. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem is válogatós kutyám van/volt. Britet vettünk neki (Medium-ot) az elején nem igazan ette, de nem hagytam válogatni, ő sem evett napokig, de aztán egyszer rájött h amúgy nem is olyan rossz, es azóta jókedvűen eszi, bár általában keverem valamivel, magában is megeszi. Te is próbálhatjád, h keversz hozza valamit (joghurt, konzerv, majkrem) ennek az adagját folyamatosan csökkented, es végül a tápot kapja csak, bár lehet a legjobb megoldás az lenne nektek, h bezáztatod neki (a legjobb lenne a húsleves) de megteszi meleg víz is, es így eloszor konzerv állaga lesz, majd végül eheti ugyanúgy a szárazat. Az en kutyám se rajong a nap táp szemekért, de már megszokta, te is adj neki időt:) Ha valami nagyon egészséges cuccal akarod keverni a tápot, akkor vehetsz neki lazacolajat, azt biztos h szeretni fogja, es megeszi a kaját:) es a szőrét is nagyon szép lesz tőle

Sok sikert;)

2017. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért ne keverjük itt a szalámit. Amikor kézből kell etetni nem az a baja hogy válogatós, hanem hogy bizalmatlan. Egy teljesen más téma.
2017. márc. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Hát a lazac olajat már próbáltam de ő olyan különleges hogy azt sem szereti. Most vacsorára britet kapott, meg is ette magában. Mondjuk nem tudom meddig fogja enni mert először minden jó neki de ha huzamosabb ideig kapja akkor később nem hajlandó megenni. Alapból úgy indítottunk hogy: maradék 4 hós koráig; pedigree pár napig/hétig; select gold jó sokáig kb. 6-7 hónapos koráig-barf pár hétig (elég gyorsan ráunt); select gold konzervvel egészen mostanáig; brit premium


remélem azért tovább fogja enni pár hétnél, legalább ez a kis zsák fogyjon el.

2017. márc. 14. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!