Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Okozott már meglepetést a...

Okozott már meglepetést a kutyátok a viselkedésével?

Figyelt kérdés
Pl azt hitted bátor, védi a portát, de mégis beengedett idegent. Vagy pont fordítva... Azt hitted barátságos mindenkivel, de egyszer csak bekattant?
2017. márc. 15. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy meglepi nem volt,de azon jót nevetünk,mikor egyes embereket többszöri találkozás után is ugatva "enged be" a kapun,s ők ált.férfiak. :D
2017. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem pont ilyen volt, nyugiban bőgtem egy padon a parkban amikor jött egy szerelmes pár, a póráz kicsusszant a kezemből őket meg természetesen körbetekerte a pórázzal és szikrázó szemmel ugatta. :) 12l
2017. márc. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszer csak bekattani nem tud egy kutya. Vagyis be tud de az maximálisan a GAZDÁJA HIBÁJA.


Nekem a malamutom okozta a meglepetést. Tudni illik az alaszkai malamut nem való őv-re. Mindenkit imád. Egyszer séta közben egy nála nem sokkal kisebb kutya megakart minket támadni. A kutyám úgy elüldözte hogy legközelebb mikor láttuk nagy ívben elkerült minket.

2017. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hó csatáztam a barátnőimmel és amikor "földre vittem" az egyiket a borderem ráugrott és belekapott a kabátjába. szerencsére rögtön leállítottam(szinte még a levegőbe) a barátnőim pedig nem vettek észre belőle semmit, mert nekik a kutyám egy édibédi, okosügyes puhakutya aki sok trükköt tud és cuki. én viszont nagyon megijedtem és egy kicsit büszke is voltam, hogy a (ilyen téren) képzetlen kutyám automatikusan az én oldalamra áll, ha "harc" van.
2017. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, sikerült meglepnie

vizslaféle keverék, imádja a többi kutyát

majd megőrül, hogy odajusson hozzájuk haverkodni

imád velük játszani


egyszer séta közben kint volt az egyik kutya a házuk előtt

és elég barátságtalan volt velünk

ahogy sétáltunk, a hátunk mögé jött direkt, és a kutyám hátsó lábainál szaladt, és közben végig dühösen ugatott

a kutyám meg hátra fordult és rámorgott egy nagyot

azelőtt még sosem hallottam morogni őt

és utána jött velem tovább, mintha mi sem történt volna

nem bántotta őt

2017. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!