Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vásároljak?

Milyen kutyát vásároljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szeretnék magamnak egy igaz barátot, aki feltétel nélkül szeret, aki felvidítana ha épp rossz kedvem van. Olyan társat keresnék, aki megvéd ha rám támadnak, vagy ha be akarnak törni hozzám. Családi kertes házban lakom, szóval a méret nem számít, mozgástér bőven van.


Szerintetek milyen kutyust vásároljak? Tenyésztőtől szeretném mindenképpen.



2017. márc. 16. 22:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok. A segítő kommenteket köszönöm, a többieknek üzenem, hogy ne unatkozzanak ennyire. :)


6-os.


-Igen van kutyás tapasztalatom. Volt Tibeti spánielem, Dalmatám, és egy keverék kutyusaim az évek során.

-Napi 4-5 órát tudnék vele foglalkozni.

-Közös foglalkozásnak a játékot, a kirándulást a természetben gondoltam. Falun lakom, így ez könnyen megoldható.

-Életmód. Szeretek nagyokat túrázni, sétálni, és futni.

-Kinti kutya lenne, bent már lakik egy macsek

( néha kijár )

-Kutyaiskolába nem hiszem, hogy vinném, a környékünkön sajnos nincs rá lehetőség.

-2 gyerkőc van egy 14 éves lány és egy 16 éves fiú.

-Mivel itthon dolgozom, így az itthon maradás nem kérdés. :)


Én a Berni pásztort, és a Leonbergi fajtákat nézegettem, bár ezek nem túl jó házőrzők, ahogy olvasgattam.

Semmi bajom sincs a keverék kutyusokkal, de most egy fajtatisztát szeretnék, jó szülőktől papírokkal. :)


Köszönöm a segítséget, előre is. :)

2017. márc. 17. 18:25
 12/13 anonim ***** válasza:
30%

"Volt Tibeti spánielem, Dalmatám, és egy keverék kutyusaim az évek során."


És mi lett velük az évek során? Ez minimum 3 kutya, ha nem több... Legrosszabb esetben is 10 évig élnek. Csak nekem ez elég fura, bár ha már 40-50 éves vagy akkor még el tudnám képzelni.

2017. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
51 éves vagyok. A kötekedők menjenek már sétáltatni kicsit.. köszönöm.
2017. márc. 17. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!