Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam​ egy kutyát,...

Találtam​ egy kutyát, valaki jelentkezett érte, de nen akarom oda adni?

Figyelt kérdés
Találatam januárban egy kis huskyt, hirdettem mindenhol,de senki nem jelentkezett érte. Erre most írt Facebookon egy kb 15-6 éves fiú, hogy az övé a kutya, most látta a posztom. 8 hetes körüli volt a kutya amikor találtuk, mi oltattuk, chippeltettük​ be. Neki nincs semmi papírja, csak pár kép róla. Szerintetek?

2017. márc. 17. 18:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Ilyen korban szinte ugyanolyanok a kölykök. Sok kép van akár a neten is. Ez nem bizonyít semmit. De a kérdező dolga, még egyszer leírom, TÖRVÉNY SZERINT 14 NAP UTÁN NEM KÖTELES VISSZADNI A TALÁLT KUTYÁT. A kérdező kereste a gazdáját ahogy illik, oltatta, chipeltette. Jogilag ő a kutya tulajdonosa.


[link]

2017. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Már miért is kéne visszaadnia? 8 hetes kölyök nem kerül csak úgy az utcára... Ráadásul azóta már gondolom megszokott a Kérdezőnél, nagyobb ostobaság lenne kirángatni onnan, ahol már otthon érzi magát a kutya. Egyébként is mi lenne a garancia arra, hogy a régi gazdinál nem kerülne újra az utcára és normálisan ellátnák? Ráadásul egy ilyen idős fiú simán csak szórakozhat is, majd pont egy 15 éves kölyök fog rendőrséggel fenyegetőzni...
2017. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, ha visszaadod, akkor kérheted a felmerült költségeid megtérítését, szóval ebben az esetben számolj csak össze szépen mindent az etetéstől az állatorvosi költségekig. Komolyabb összegben mernék fogadni, hogy így már nem fog kelleni a kutya.
2017. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval egyetértek, pont azt akartam írni, hogy az összes orvosi és egyéb költséget számold össze, és közöld vele, hogy ennyit költöttél a kutyájára! Mindjárt fel fog háborodni és nem kéri a kiskutyát!
2017. márc. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
66%

Pont ahogy itt az utolsók írják.Minden egyes kaját,jutalom falatot,pórázt nyakörvet,kiságyat,házat,orvosi költségeket,játékokat,károkat(papucsok...)...MINDENT!

Hidd el utána nem kell majd neki ;)

2017. márc. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
0%

Minek hirdetted eleve, ha nem akarod visszaadni? Kamu kérdés egyébként, ugyanitt a párja:


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8502690-sos-..

2017. márc. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Januárban vissza adtam volna. De már megszerettük, chippeltettük, beoltattuk, kapott fűtött kutyaólat, játékot, cuccokat. Kb 150-200 ezret ráköltöttünk már... És most mosolyogva adjam vissza?
2017. márc. 19. 09:00
 38/38 anonim ***** válasza:

Ha igaz,akkor ne add vissza.

Vagy fizesse a srác vissza a pénzt.

2017. márc. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!