Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért undorodom az egyik...

Miért undorodom az egyik kutyánktól?

Figyelt kérdés

Van ketto kutyank, az egyik az enyem.

Vele alszom, nyalogat stb.

Pl ha eszem es adok neki akkor ugy kapha be,hogy az ujjamat is kicsit es eszem tovabb a szendvicset pl.

Vagy ha olyan almos csipas a kezemmel letorlom.

Ilyenek.

Megszagolom a feneket,hogy begyult e a buzmirigye :D


A masik kutya kozos, szeretem.

De undorodnek vele ilyet csinalni.

Zsepivel is utalom letorolni a szemet.


Tudom,hogy az elso a termeszetellenes, de miert van bennem ez,hogy kulonbseget teszek?


2017. márc. 18. 13:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Gondolom azért, mert az a SAJÁT kutyád, közelebb áll a szívedhez és azért. De ez csak az Én véleményem.
2017. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Mert egy felszínes kis pcsa vagy, azért. Miért undorodsz egy másik kutyától? Mert nem a tiéd és akkor már jaj fújj? Ha majd gyerekeid lesznek, ott is undorodni fogsz az egyiktől mert a másik cukibb?
2017. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvasd mar el, ot is szeretem. Csak mashogy
2017. márc. 18. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tom, én sem kifejezetten szeretem a húgom kutyáját, de nem kezdek el undorodni ha pl véletlen bele nyal a számba. A sajátjaim is mindig nyalogatnak. Én ugyan úgy bánok vele mint a másik kettővel csak kevesebbet foglalkozok vele mert nem az enyém.
2017. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos ez is normális. A sajátos a tied. Pl az abyosom mondta múltkor hogy ő a saját gyerekei hánnyását annofel tudta takarítani de az unokákét már csak oklendezve.


Gondolom van egy ilyen beállítás hogy ez a te dolgod, kesz. A masik meg nem a tied.


De nekem nincs ilyenek, ha tudom hogy a kutya egészséges meg minden simán bármelyiket kipucolom. Barátnőjét is.

2017. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!