Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 81%-os étcsokit evett, lesz baja?

81%-os étcsokit evett, lesz baja?

Figyelt kérdés
A lányom ette és adott neki, de nem tudom pontosan mennyit evett ő és mennyit a kutya, de több minta a fele hiányzik a táblának és a lányom 1-2 kockánál soha nem eszik többet. Mit figyeljek a kutyán?

2017. márc. 20. 16:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mekkora és mennyi idős a kutya.

Ha csak 1-2 kiskocka, lehet nem lesz gond.

Én a biztonság kedvéért, mindenképpen felhívnék egy állatorvost.

2017. márc. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az étcsokoládé az ami veszélyes a kutyára. Mekkora a kutya? Ha kistestű kutyáról van szó akkor azonnal vinném állatorvoshoz, de még a közepestestűt is. Gondolom sima étcsokoládé volt amiben cukor van xilit helyett de ha esetleg xilit lett volna akkor pedig még veszélyesebb. Mindenesetre én elvinném orvoshoz minél elöbb.
2017. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha nem nyírfacukor volt a csokiban, akkor szerintem nem lesz baja, de olvasd be az összetevőket a dokinak telón.
2017. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha Xilit van a csokiban azonnal állatorvos!
2017. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

J.D. Gross Arriba superieur 81

Tacskó kutya. 5-6 éves.

2017. márc. 20. 17:23
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Tacskónál már veszélyes lehet. Szidd le a lányodat, nagyon buta dolgot tett.

"A mérgezés első tünetei általában hányás és hasmenés formájában jelentkeznek röviddel a csokoládé elfogyasztása után. Ezt nyugtalanság, izgatottság, sokat vizelés, majd remegés és görcsrohamok követik. A kutya zihál és minden érintésre túlzottan reagál. Végül nagyfokú elesettség, ájulás, kóma és sok esetben elhullás lép fel."

2017. márc. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Megbeszéltük, hogy soha többé nem szabad. Beszökött a kutyus, ő meg csak jószívű akart lenni :(

Felhívtam az orvost, azt mondta figyeljük.

2017. márc. 20. 17:59
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én elvinném orvoshoz, ekkora mennyiségbe már bele is halhat egy ekkora kutya.

Ha ez az orvos nem vesz komolyan,akkor másikhoz.

A lányodnak meg készíts ki jutalomfalatot vagy bármilyen nasit,amivel tud neki kedveskedni.

És tényleg tanulja meg,hogy embereknek való kaját ne adjon neki. De gondolom mostmár alap:D

Én elvinném.Elég magas százalékú és viszonylag sokat evett és kicsi súlyú is

2017. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Majd írd meg él e, hal e...
2017. márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Ugyanmár.. Semmi baja nem lesz, már el is felejtette.. még ilyet írnak, hogy vidd dokihoz.. kacagok
2017. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!