Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya patkányt evett aggodno...

A kutya patkányt evett aggodnom kene?

Figyelt kérdés
A kutyam 7 honapos keverek megette egy patkany korulbelul felet. Elvettem tole behoztam lefurdettem, nem is volt semmi baj. Aztan kovetkezo pillanatban odanezek kijott belole szerintem az egesz. Itattam vele tejet most alszik. Ugy tunik semmi baja, csak felek hogy nem jott ki belole az egesz vagy a patkany mergezett volt. Elvigyem holnap allatorvoshoz vagy ha hanyt akkor most mar rendben lesz?
2017. márc. 12. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

TEJET TILOS ADNI A KUTYÁNAK!

Csak még jobban felszívódik a patkány...

Holnap vidd el orvoshoz és nagyon figyelj rá az éjszaka alatt, mert ha mérgezett volt a patkány, akkor az nagyon hamar elviheti...

2017. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már most elvinném a helyedben. Vitaminnal percek alatt kilehet lőni a mérget, ha volt benne és került a kutyádba.
2017. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívj fel egy állatorvost, és kérdezd meg.

De a tejitatás népi babona, semmi ellen nem jó, viszont frankó hasmenést tud csinálni az érzékeny kutyáknak, úgyhogy legközelebb hanyagold :) Egy állatorvosi ügyelet telefonszámával többre mész.

2017. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mienk is evett, majdnem baj lett egy du alat... Nem kockáztatnék. Pár e forintért kaptunk 5 napi k vitamint, jobban lett egyből.
2017. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!