Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 éves Yorkshire Terrier...

8 éves Yorkshire Terrier egyfolytában bepisil mi lehet?

Figyelt kérdés

most csak öreg már? igazából gondoltam arra hogy mi lenne ha elaltatnánk mert már egyfolytában fél meg remeg mert itthon úgy érzem rossz helye van én egy idegbeteg vagyok apám meg durva vele nagyon szóval borzalom


na de ettől eltekintve mit kéne tenni hogy jobb legyen neki? Szeretem nagyon de már terhemre van sajnos. Tudom nagyon szomorú én is így gondolom de ez van. :(



2017. márc. 21. 20:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En kutyam 15 eves mult! O is bepiszkit. Pedig setalunk napi tobbszor. Ki lett vizsgalva egeszsegugyileg minden oke.

Elso sorban egeszsegugxileg kene megtudni hogy rendben van e a kutyus. Kistestueknel a 8 ev meg annyira nem szamit oregnek. Viszont ha egeszsegugyileg rendben van akkor valoszinu felelembol csinalja, jobb lenne elajandekozni,szegeny kutya rettegesben el ;(

2017. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!