Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 25 napos kiskutyának mit...

25 napos kiskutyának mit adjak enni?

Figyelt kérdés

Született egy kiskutyám ma 25 napos az anyukájának kevés teje van a kicsi éhes mit adhatok neki enni?Bébi ételt kaphat?esetleg májkrém párizsi?

Már vannak fogai.Szombaton lesz 4 hetes.


2017. márc. 22. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Starter kölyöktápot beáztatva, vagy nyers darált marhahúst. Ha semmi teje nincs a szukának, akkor még kutyatápszert is 1-2 hétig.

Bébi étel, májkrém, párizsi és hasonlók eszedbe se jusson, ezek nem kutyának valók.

2017. márc. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Megrendeltem a tápot de 4nap mire kijön
2017. márc. 22. 08:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmész az állatorvoshoz/ állatpatikába / fressnapfba/ táposhoz és veszel ott tápszert.
2017. márc. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tápszerbe áztatsz starter tápot és összetöröd.
2017. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért szaporítasz kutyát, ha ennyire nem értesz hozzá? Sőt, ennyire nem is érdekel a kutya, hogy csak most, mikor már szenved kezdesz kérdezősködni? Miért szaporítasz, ha ennyire felelőtlen vagy, ennyire nem voltál hajlandó felkészülni szerencsétlen kölyökre? Sőt, még most sem az orvos volt az első lépésed.


STARTER táp és tápszer, vagy legalább kecsketej. A párizsit és májkrémet felejtsd el. Szégyen, hogy ennyi eszed van csak...

2017. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szaporito gyerek vagyok igy nem tudok sok mindent tenni a tapot mar 10 napja megrendeltem ma felhivtam oket es azt mondtak 4 nap mulva er ide.Most vettem neki puppy tapot.Allatorvosnal is voltam kedves utolso
2017. márc. 22. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rendes tőled, hogy segítenél neki, de kérlek a következő lépés a szuka ivartalanítása legyen...

A másik, ahonnan nem hozzák ki a tápot pár napon belül, azt azonnal lemondom és rendelek máshonnan. Mi a bánat tart nekik eddig?!

2017. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ezután a szukát is és a kicsit is aki kan ivartalintjuk.Nem volt raktáron és megkellett rendelni mashol meg nem volt.
2017. márc. 23. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!