Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől-miért van ha a kutya...

Mitől-miért van ha a kutya csak egy kölyköt ellet?

Figyelt kérdés
Több emlöje meg volt dagadva hasa viszonylag nagy volt ,ezért nemértjük hogy születhetett csak 1db picur?
2017. márc. 24. 00:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Az ultrahangon mit látott a doki. Hány kölyök van?


Gondolom nem volt ultrahang. Na most vagy az van, hogy tényleg csak 1 kölyke lett, vagy az, hogy a többit nem tudja megszülni. Ti pedig nem csináltok semmit, szóval reggelre már halott lesz a kutya. Gondolom császármetszést nem fogsz végezni rajta?

2017. márc. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem kellene szaporitani a vakvilagba...!!!

Allatorvos, mutet, vagy a kutya elpusztul a bent ragadt kolykok miatt.

2017. márc. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%

Mit mondott az orvos? Gondolom ha már a szaporítás megy, vele is konzultáltatok... Ellés után amúgy is ki kell hívni, hogy megnézze, minden rendben van-e.

Itt senki nem fogja tudni, hogy hány kölyköknek kellett volna születnie, vagy maradt-e a szukában kölyök.

2017. márc. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

valóban ha már vemhes állatod van,akkor illene elvinni dokihoz.

az ultrahang alapján percek alatt megmondta volna,hogy mi a szitu,hány kutyát lát stb

szerintem eléggé 0 felé konvergál az esélye,hogy tényleg csak 1 kutya született. a többiek még lehet bent vannak.

el kéne vinni az orvoshoz, amíg még nem késő

ha ne adj isten halva maradnak benne a kiskutyák,az az anyát is el fogja vinni. a már megszületett kutya meg éhen pusztul ha nem etetitek

vigyétek el orvoshoz.

és szerintem ha minden rendbe jött,akkor érdemes átgondolni az ivartalanítást.

sok komplikációval járhat a dolog, én nem kockáztatnám a kedvencem életét,azért hogy pár ezret keressek a kiskutyáin.

2017. márc. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak hogy mindenkit megnyugtatsak 1 született az anya is virul már futkározik és szoptatja a picurt 😉
2017. márc. 24. 08:19
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Attól még el kell vinni orvoshoz, kár örülnöd.
2017. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy te úgy látod jól van, még közel sem biztos hogy így is van és nem volt több kölyök akik benne maradhattak. Ebbe simán belepusztulhat a kutya. Tudom, hogy a kutya neked csak egy bevételi forrás, hogy majd eladod a kölyköket és abból te milyen szép pénzt kapsz, de legalább arra vedd a fáradtságot, hogy elvidd az orvoshoz és nézze meg van e valami probléma.

Ő is egy érző, élőlény csak sajnos rossz helyre került. Ivartalanítani úgyse fogod, kár említeni mert tipikus olyan ember vagy aki a kölyköket már beszámolja a fix jövedelmébe, hogy majd ebből jól meggazdagodsz.

Sajnálom., hogy a kutyádnak ilyen primitív gazda jutott.

2017. márc. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Na tessék már megint egy hülye itélkező ember aki azt se tudja mitörtén...Orvos van szembe lakik velünk későb jött at hozzán meg lett vizsgálva1 2 pedig keverék kutyák balesetből adódóan .Pénzert nemvalószínű hogy eladhatnám De nem én vagyok itt a hülye hanem azok az emberek akik azt hiszik magukról mindent tudnak a kutyákról.Pedig SEMMIT
2017. márc. 24. 11:34
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Wow, te aztán okos vagy. 😉 Ivartalanítást nem ismered esetleg?
2017. márc. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És amúgy is én a kutyákat nagyra becslem de mindegy végülis az embereknek minden más fontosabb a saját faján kívű.l..Az árvaházakban ott szenved rengeteg gyerek Ti meg a kutyákon a szaporítókon vagytok fennakadv. Komolyan nemhinném hogy pont engem kéne erről kioktatnotok higyétek el nagyon sok tapasztalatom van ebben és nehigyétek hogy pont olyan vagyok mint...valamit nagyon félre ertelmeztetek...Semmi ertelme mindenkit ezzel letámadni!
2017. márc. 24. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!