Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől-miért van ha a kutya...

Mitől-miért van ha a kutya csak egy kölyköt ellet?

Figyelt kérdés
Több emlöje meg volt dagadva hasa viszonylag nagy volt ,ezért nemértjük hogy születhetett csak 1db picur?
2017. márc. 24. 00:24
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Beadtam panzíóba első tüzelest meg akartam vári az ívartalanítás elött és apanzíósok meg elvesztették akutyát masfél hónap mulva került elő vemhesen amikor mar ivartalanítani nemlehet..Remélem mindenki agyacskája felfogta a baleset lényeget es hogy nem az én hibámból történ amikor sürgős dolog miatt elkellet utaznom a korházba.. :(
2017. márc. 24. 11:45
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát mondjuk szerintem elég alap, hogy (főleg) a szuka kuzyálat ivartalanítjuk, hacsak nem vagyunk tenyésztők.
2017. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó pillanatig LEHET ÉS KELL ivartalanítani. Melyik panzió volt ez?
2017. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Két héttek a szülés elött ivartalanítani?!GRATULA...
2017. márc. 24. 12:33
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
Igen, 2 hlttel a szülés előtt lehet ivartalanítani...
2017. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát ha valakinek van rá szive akk legyen de nekem nem volt úgyhogy maradj meg magadnak ok? ;)
2017. márc. 24. 13:26
 17/24 anonim ***** válasza:
51%
én ezt megmentésnek neveztem volna, mert sokkal jobban jár manapság egy kiskutya ha meg sem születik. Ebben a világban már úgyis csak szenvedés járna neki.
2017. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%
Helyette meg elvettél a szuka életéből 2 évet, és gyarapítottad az amúgy is pocsék magyar kutyàllomànyt egy keverékkel. TAPSVIHAR Bár ahogy látom úgyse nagyra becsülöd a kutyákat, legalább a saját fajtád érdekében TE NE SZAPORODJ 😂
2017. márc. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
57%
Arra válaszolj hogy állatorvos mikor fogja látni őket ha már ilyen "felelős" gazdi vagy...
2017. márc. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
82%

Hogy a kérdésre is válaszoljon valaki: azért van mert 1) a párosodás nem a legoptimálisabb időpontban történt illetve kevés petesejt volt érett/kevés hímivarsejt ért el a célig valami okból kifolyólag, azaz csak egy petesejt termékenyült meg és ágyazódott be sikeresen. 2) Valami történt pl. méhen belüli fertőződés vagy tápanyaghiány okozhat olyat, hogy már fejlődésnek indult embrió felszívódik, és csak egy maradt meg.


A kutya méretétől is függhet, pl. kistestűek rendszeresen kevesebbet szülnek, akár csak egyet, a nagyobbakhoz viszonyítva.

2017. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!