Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan neveljem a kutyám ha...

Hogyan neveljem a kutyám ha rossz, és nem használ nála se a kiabálás, se a verés?

Figyelt kérdés

4 hónapos keverék, 1 hónapja van nàlunk. Kezdetek óta nem hallgat arra ha rászólok ha valami rosszat csinál. A nevére hallgat, ül, fekszik, pacsit tudja. Ha felugrik az àgyra és leparancsolom, rögtön lemegy.

DE! Ha kergeti a macskàt (játszani akar vele), vagy ha ugrál az ajtóra, vagy ha jàtékból harapdàl, ezekről nem tudom tiltani. Ha rászólok nem használ, rákiabálok nem használ, ráütök nem használ. Sőt, àltalàban ha ráütök azt játéknak tekinti és "jàték pózt" vesz fel, még jobban elkezd harapdálni. Pedig már jópár istenes pofont kapott. De pl ha a macskával "játszik" lerántom róla, rászolok, akár meg is ütöm, akkor elgondolkozik, de kb 3 másodperc után ugyanúgy rohan utána.


Hogy neveljem? Sok kutyàm volt màr, de ilyen még nem.


Kutyasulit ne említsétek!!!


2017. márc. 24. 19:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
Keress neki értelmes gazdit!
2017. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Még csak 4 hós, csak játszik. A korához képest nagyon okos. Ilyenkor fogd meg a nyakán a bőrt, és rázd meg, adj ki morgó hangot. De mondom még rettenet fiatal, nem kell semmi istenes pofont adni neki. A macskával, had játsszon majd az megszabja neki a határt ne félj!:) Ilyenkor egyébként mindig 1 tiltószó legyen, mindig azt mondd neki. Esetleg az orrára koppints de azt se nagyon.
2017. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyennek minek kell kutya? -.-
2017. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Miért gondolod hogy a veres használ? Nem azt mondom egy jól elhelyezett fegyelmezo pofon RITKÁN használhat de így hogy ez a szokásos tuti nem fog.


Ez egy kölyök. Nem verni kell. Játszani vele, setaltatni sokat. Fáradjon el.


Ha harap kiálts fel, mutasd hogy fáj. El fog engedni. Akkor meg kell dicsérni. Ha ugrál szólj rá de ne vegyél róla tudomást. Ne hajolj oda. Ne érj hozzá.

2017. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Ne verd.

Nekem is nagyon rossz a kutyam, en is adtam mar neki pofont ha harapott, de jateknak vette.

Nekunk az hasznalt, hogy addig mondogatom neki amig nem csinalja meg.

Erti o , csak kamaszodik es nem csinalja.

De addig magyarazok neki amig nem csinalja.


Kutyaiskolaval mi bajod? Nem birsz a kutyaval, egy kutyaovi 1000-1500 alkalmankent.

2017. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Ó, hogy az ilyen gyökérnek, mint a kérdező szakadt volna az anyjába a feje!

Veréssel, és kiabálással nevelni? Mi bajod van neked ember?

Önkéntes vagyok egy állatvédő szervezetnél, adj egy elérhetőséget, elhozzuk azt a kutyát, és keresünk neki egy értelmes gazdit, aki megérdemli, hogy egy kutya önzetlenül szeresse!

2017. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi 2-es. Igen, szoktam hogy a grabancánál fogom meg, de az se használ. Illetve olyankor nyüszít, és akkor rögtön elengedem mert sajnálom. De persze az ütést mintha meg se érezné.

A macska meg sajnos nem olyan, hogy megpofozza a kutyát. A kutya amugyis már most kb 3-szor akkora, pedig szép nagy kandúr cica.

2017. márc. 24. 19:35
 8/19 anonim ***** válasza:
29%

Otos vagyok.


Latom valaki irta a morgast es van, hogy morgok. Ha nem hatja meg akkor oda ugrok hozza morogva es odahajolok mintha megharapnam es megcsipem a nyakat picit.


Az mindig leallitja barmi van.

2017. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

6-os, te aztán menthetetlenül hülye vagy. Én is voltam önkéntes. A verés nyilván nem azt jelenti hogy folyamatosan ütöm a kutyát.

Csomó jàtéka van, hordom magammal minden nap munkàba, ergó velem van egész nap, ès mivel kb alig van munka, egész nap a kutyàval foglalkozom. Nyilván ha rosszat csinál, akkor ütöm meg, mert ha csak rászólok, ugyanúgy csinálja tovább. És akkor se ütöm vágom, csak kap egy sallert. De ennek a kutyànak semmi nem árt. Már megtépte két pitbull úgy istenesen, de kb az se ért nála semmit, ugyanugy odamegy minden kutyához.


Többiek, tudom hogy kicsi, csak ugy vagyok vele hogy ha most nem tanulja meg hogy ki a főnök,akkor utána szívás lesz.


Kutyasuliba nem a pénz miatt nem viszem,egyéb személyes okok miatt.

2017. márc. 24. 19:41
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Vered, más kutyák megtépték... Felelős gazdi vagy jaja, azt te pontozgatsz le. Add oda nem elmebeteg, felelőség teljes embernek aki ért is a kutyákhoz.
2017. márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!