Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom mikor rájön és rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom mikor rájön és rossz kedve van vagy mérges üt engem pedig én nem bántom őt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 25 éves férfi vagyok.Szégyen lesz ez most de problémám van a párommal az életársammal úgyan is ha mérges vagy olyan baja van, üt engem és én nem merek neki vissza ütni mert lány és én lányokat nem ütök. Kezdem már ezt unni. Mit tegyek?

2017. jan. 1. 13:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

A közhiedelemmel ellentétben nem csak a nők lehetnek párkapcsolaton, családon belüli erőszak áldozatai, hanem férfiak is. Nekik nehezebb dolguk van, hiszen a társadalom kevésbé tekinti ezt létező problémának, akár nevetség tárgyai is lehetnek. Semmiképpen ne üss vissza, mert ha úgy sikerül sérülést okoznod, és netalántán feljelent, a mai társadalmi hozzáállás szerint akár még téged ítélnek el, mert senki sem fogja elhinni, hogy jogosan védekeztél.


Vedd fel a kapcsolatot a NaNe egyesülettel, ők nem csak nőkkel, hanem férfiakkal is foglalkoznak, hidd el, segíteni fognak neked! Kitartás, valahogy ki kell lépned ebből a kapcsolatból, mert jobb nem lesz!

2017. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Olyanokat csinál gondol egyet tökön rúg,szájbaver vérzik a szám,

ha rossz kedve van belém köt és ha nem úgy szólok ordít vagy verekszik állandóan ha nem az ő kívánsága teljesül hiztizik vergődik veregszik.Múltkor hangosan néztem a tévét bejön a szobába hallkítsam le mert ő bejött,minden amit csinálok ha neki nem tetszik belémköt uttána megüt ha nem azt csinálom amit ő akar vagy megharagszik rám nem szól hozzám csak azért hogy uttána én nyaliskodjak neki és megint neki legyen igaza és az ő akarata teljesüljön.De a legnagyobb gond ezek mellett hogy üt fizikailag bánt.

2017. jan. 1. 13:56
 3/31 anonim ***** válasza:
98%

egyszer én is kifogtam egy ilyen csajt, aki teljesen agresszívan viselkedett velem.

állandóan pofozott meg rúgott ha valamin felkapta a vizet.

sokáig tűrtem mert én is azon voltam, hogy nem ütök vissza meg reménykedtem hogy megváltozik majd.

de csak rosszabb lett, egyszer annyira nekem jött, hogy belelökött az ablakba ami kitört és széjjel vágta a kezem.

ömlött a vér, ő meg csak nézett és nem segített még csak bocsánatot sem kért.

életemben akkor ütöttem meg először nőt, de akkor nem bántam meg hogy kapott egy hatalmas pofont.

még aznap kiraktam a házból és minden kapcsolatot megszakítottam vele.

egyébként 1 évig tűrtem.

2017. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

Mi lenne, ha fordítva történne az eset? Ha egy nő írna ki ide egy kérdést, hogy a pasija így bánik vele, ahogy a kérdezővel a nője?


Kérdező, szerinted mi lenne, ha te bánnál így vele? Mennyi idő után hagyna el? Mikor jönne ki érted a rendőrség? Mennyien tudnák meg a környéketekről hogy mi történt? Mennyire tartanának közveszélyes bántalmazónak az ismerőseid közül?


Egyébként miért hagyod ezeket?


Én megjátszanám hogy felvennék egy fém szuszpenzort és felbosszantanám hogy tökönrúgjon. Majd az ő lába fájna jobban :D


Viszont ez nem vicces. A tökönrúgás és a szájbaverés az elég komoly. Ha megsérünek a heréid, vagy fogsérülésed lenne, akkor mi lenne?


Mi a franc az hogy egy nőt nem szabad megütni? Ha egy nőnek a karján vagy a lábán van egy kis kék zöld folt, akkor már egyből elővennék a pasit hogy egy bántalmazó vadállat. Egy srácnak meg lehet a száját vagy a zacsiját ütni csak úgy mert nem tetszik valami?

Mi a fene van az emberiséggel?


Egyébként én ezt a nőt QRVÁRA RENDREUTASÍTANÁM. Vagy fizikailag visszaadnám a bántalmazást, nyilván úgy hogy ne sérüljön, de mondjuk rohadtul elfenekelném a helyedben.

A minimum az lenne hogy leültetném és elmagyaráznám hogy ilyet nem csinálunk egy másik emberrel, mert komoly baja lehet belőle. Vagy úgy otthagynám a büdös francba, hogy aztán picsogjon a barátnőinek és keressen magának egy másik balfsz boxzsákot.

2017. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A legrosszabb ***** válasza:
100%

Szakíts, mert ilyen esetben úgysem lesz semmi megoldás. Elviheted a barátnődet terápiára, de úgyis mindig te leszel a célpontja, azaz egy váratlan pillanatban egyszer nem az öklével fog neked menni, hanem egy konyhakéssel.


A munkatársam húga volt ilyen agresszív vadállat, ütött, rúgott, harapott, vagdosta magát, az egész házat összevérezte stb. Pedig 40-45 kilós sem volt a kis csaj. A családtagjaik bezárták magukat a saját hálószobáikba éjszakára, mert attól féltek, hogy egyik éjjel kést ragad a csaj, s elvágja a torkukat. Azóta a lány kiment Ausztriába dolgozni valami rokonához, innentől nem sokat hallottam róla.

2017. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
6%
Ha ez fordítva történne, a nők csoportban visítanának itt. Most hol vannak?
2017. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Mondd ember, mi az isten tart egy ilyen hulladék ember mellett? Rúgd ki a francba ezt az agresszív p.csát, keress egy normális nőt, aki nem verekedéssel oldja a feszkót. Azért egyszer valamelyik következő pasija remélhetőleg jól megagyalja egy ilyen után, hátha tanul belőle.
2017. jan. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
10%

B@SSZÁTOK MEG! B@SSZA MEG MINDENKI! Még nekem mondják hogy férfiatlan vagyok és nyámnyila. Itt van egy férfi, akinek van egy barátnője. Nyilván dekoratív barátnő és jó vele a szex, mert más okból nem hinném hogy bárki is egy ilyen hisztérika nő mellett maradna.


Képzeljétek már el ezt az embert. Lehet egy megtermet, 190 centis, sportos, kondis, dús hajú férfi. És egy kis csitri akivel együtt él, odamegy és szájbaveri. Tökönrúgja. És ez az ember még védekezni sem hajlandó. Kivédeni egy tökönrúgás, elhajolni egy pofon elől vagy leteperni a nőt egy ilyen hisztinél a földre, úgy hogy moccanni se bírjon.


És ez a férfi még iyleneket mond: "én nem merek neki vissza ütni mert lány és én lányokat nem ütök"

Még ekkor is ezt a gagyi, nevetséges, fehér-lovag klisét hajtogatja, hogy megfeleljen az idióta feminista elvárásoknak.


"Kezdem már ezt unni. Mit tegyek?"

Itt van az a férfi, akinek az életét irigyelnünk kéne, 25 éves, valszeg egy szexi kívánatos barátnője van. Az ilyen nő után rinyál minden férfi hogy le akar feküdni vele. Sírnak és keseregnek, hogy nem elég magasak, nem elég jóképűek, nem keresnek elég pénzt hogy egy ilyen nőt akár egyszer is megkefélhessenek. És itt ez a Kérdező, talpig úriember, ráadásul birkatürelmű, fehér-lovag, lehet az az ikonikus adonisz férfi. ÉS BÁNTALMAZZA A BARÁTNŐJE :D

És ez az ember eljön ide gyakorira, ahol a sok gyökér megkeseredett ember siránkozik és próbálják egymást nemhogy támogatni, de inkább lezülleszteni a gödörbe. A maradék önbizalmukat is el akarják füstölni egymásnak. És ez az ikonikus adonisz alkat, tőlünk kér tanácsot :D


Érzitek ti is az esemény drámaiságát?


Nem gúnyollak kérdező, értem hogy komoly a helyzeted, de sok embernek el kéne gondolkodnia rajta.

2017. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nőt nem ütünk meg, de önvédelemnek azért helye van.

Ha engem úgy szájbavágna egy csaj, hogy vérzik a szám, meg pláne ha tökönrúgna, akkor bizony kapna egy emberes altató sallert, megelőzendő a további támadásokat, aztán kihívnám a rendőrséget.

2017. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Mindig elkárogják, hogy nőt nem szabad megütni. Azt sosem modják el hogy senkit sem szabad megütni. Azt sem mondják el hogy önvédelemnek bárkivel szemben helye van.


Van egy férfi, aki minimálisan nem hajlandó megvédeni magát, együtt él egy bántalmazó, hisztérikus nővel és mi azon siránkozunk hogy nem vagyunk elég férfiasak :D És a nők nem választanak minket :D


Ez kész röhej :D

2017. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!