Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikkel érdemes ink. Kutya...

Mikkel érdemes ink. Kutya kozmetikushoz menni? Szőr vágás, Köröm vágás, Fül tisztítás?

Figyelt kérdés
Első kutyám lesz és nem tudom melyik az amit otthon is baj nélkül elvégezhetek.Fület tisztítani mivel lehet?

2017. márc. 25. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha első kutyád, mindegyikkel érdemes elmenni. Egy jó kozmetikus fürdet, szárít, fésül, szőrt nyír, karmot vàg, fület tisztít, bűzmirigyet nyom.

Ha majd gyakorlott leszel, karmot vàgni és fület tisztítani otthon is fogsz tudni. Fület tisztítani nyilván kutya fültisztítóval kell és vattàval.

2017. márc. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármit meg lehet csinálni otthon kérdés hogy fog kinézni 😅


Mondjuk fontos milyen kutya lesz. Nekem spanieljeim vannak nekik hetente kell tisztítani a fuluket, nyilván nem viszem ennyiszer kozmetikushoz.


A karomnal vigyázni kell mert ér van benne amit meg lehet sérteni és fáj. Így a feher kormu kutyám kormet le tudnám vágni mert abban látom hol az ér. De o lekoptatja.


A fekete kormu kutyamat a doki szokta megnyirni. Szóval én nem hordom kozmetikushoz.


De pl. egy uszkart vagy bichont el kell hordani rendszeresen.

2017. márc. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!