Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik menhelytől tudnék...

Melyik menhelytől tudnék yorkit örökbefogadni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vicc!
2010. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vicc korabban lattam ilyet, ahol volt Yorki leadva es eleg rossz allapotban, de sajnos ha megfeszulok se tudom a menhely nevet.
2010. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Járd körbe a közeli menhelyeket, ha yorkit nem is találsz, yorki keverék kutyust biztos.
2010. máj. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Találtam egy hirdetés amiben menhely bezárása miatt(altatás elöli mentésnek) vannak elvihető yorkie kiskutyák:

[link]



Illetve őket hármukat menhelyen, de hát ez egy eléggé ritka fajta szóval szóval nincs tőlük dugig a menhely.



[link]

2010. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
yorkie-t nehéz találni menhelyen, mert az egyik legdrágább kutya, barátnőm fajtisztát akart venni, de 120ezer egy szuka és 80ezer kb. egy kan fajtiszta yorkie kutyus. de azért próbálkozni lehet, lehet van keverék, de yorkie-kat nem nagyon lehet látni az utcán mint kóborkutya mert a yorkiekat általában mindenki szereti. :D
2010. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a 2 lunkből az első tuti kamu. elég sok menhely lapját nézegetem, de olyat még nem láttam amit be akarnak zárni és fajtatiszta yorki, francia bulli meg bolognese kiskutyáik vannak. Azokat már rég elvitték volna, az is lehet h a képek is kamuk. Vajon mi a célja a hirdetéssel egyáltalán?
2010. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kamu mert simán el is tudnák adni miért osztogatnák.. Vagy betegek és nem kell senkinek...mert utána több100ezreket rá kell költeni.
2010. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a képek tuti kamuk és lehet tényleg 'fajtatiszta' mert mondjuk egy szaporító kutyái voltak. Aztán minden francot elkapnak.
2010. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!