Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még olyan gazdi akinek...

Van még olyan gazdi akinek nem eszik szárazat a kutyája?

Figyelt kérdés

A miénk csak tejföllel, májkrémmel elkeverve eszi meg, amúgy fuldoklik tőle :/

Más is van ezzel így?



2017. márc. 26. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk. Egy ideig natúr yoghurttal kevertuk de aztán megszokta vagy nem tudom és már normálisan eszik. Amúgy mi attertunk a hidegen sajtolt gabonamentes tapra annak kicsit más az állaga.
2017. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Az enyém sem ette szívesen. Mi a nyers etetésre tértünk át, mert tőlem távolt állt, hogy szeméttel etessem a kutyámat.
2017. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekunk azota eszi meg, hogy nem egyedul van, lett melle egy masik kutyus. Igy ketten mar megeszik. De emlekszem kolyokkoraban is mennyit kinlodtunk vele, az istennek sem akarta megenni a legdragabbat se.
2017. márc. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Ja es nem elkenyeztettuk, inkabb ehen halt volna, minthogy megegye. A 7-8 hetes kolyokkutyanak azert csak adtam mast, amikor mar ket napja nem volt hajlando enni.
2017. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
49%
Nekem egy Huskym van, ő se eszi meg csak simán a tápot csak nagyon ritkán általában húsos konzervvel szoktuk neki keverni meg mi is tejföllel, májkrémmel :)
2017. márc. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor túl száraz a táp.

Egyszer mi is vettünk,már nem tudom milyen márkát. Rohadt száraz volt. Oké száraztáp,de vmennyi nedvesség tartalomnak lenni kell.


Mi egy pici vizet raktunk bele, de amúgy váltottunk másra.


Amúgy meg ne hagyd válogatni a kutyádat.

Tegyél bele pici vizet várj 5 percet kicsit megszívja magát a táp és rakd le elé.

2017. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A miénk sem eszi magában hiába éheztetjük... a legjobb márkákat és a barfot is próbáltuk, de éppenhogy csak megeszi. Nagyon le van fogyva, volrunk orvosnál, de semmi baja. Most néha csirkét kap rizzsel vagy tápot konzervvel.
2017. márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pici korában a miénk sem akarta megenni a száraztápot, inkább éhen halt volna. kész kabaré volt mikor mondtam a dokinak,hogy mondjon már valamit miért eszik meg mindent, csak a tápot nem, ő meg nagy komótosan megkínálta vagy 5 fajta táppal. az egyikre rávetette magát kóstoláskor, azóta azt vesszük. igaz a mai napig elég sértődötten néz, ha csak úgy "magában" kapja, mivel télen megszokta, hogy langyos húsleves is jár hozzá. de azért megeszi :)
2017. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vizzel, joghurttal, kefirrel semmivel sem ette meg
2017. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!