Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oft gazdik, mesélnétek a...

Oft gazdik, mesélnétek a kutyátokról? Vagy csak magáról a fajtáról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, akár videók, honlapok is ahol erről a fajtáról van szó. Habár főként tapasztalatok érdekelnek olyanoktól akiknek már volt vagy van ilyen kutyája. Ha valaki öv-re IPO-ra vagy hasonló sportra jár vele mesélne róla hogy hogyan teljesít? Minden érdekel.

2017. márc. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettő szuka van.

Kicsi koruk óta rendszeresen hordom őket, így jól szocializáltak, más kutyakkal/emberekkel/állatokkal jól kijonnek. Nagyon jól dolgoznak, értelmesek és nagyon figyelnek. Szeretik akit csinalnak és jo gazda mellett igazi ász kutyat lebet beloluk faragni. Igazi családba való állatok, akik szeretnek közel lenni a gazdahoz.

2017. márc. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orosz fekete terrier?
2017. márc. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen
2017. márc. 3. 23:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak szeretnék,de még a lehetőségeim nem adottak. Sokat megtudtam a fajtáról ismerem a fajtát két éve.

Jellemükbe szerettem bele.

Jó idegrendszerű egyedeket kenyérre lehet kenni.

Konfliktus kerülőek, ha balhé van a kutyafutiban képesek rendet rakni.

Védő ösztönük erős öv-ben jók.

Nyugodtak,de emellett ha dolog van pörögnek.

Mindene a gazdi.


Kozmetika igényes fajta 1-2 havonta érdemes vele kozmiba járni.


Köztes időben alapos heti 1x fésülés elég,de a tenyésztők ezt úgy is elmondják.


Én videókat youtube-on nézek, cikkek honlapok a fajta beírásával a googleban sokat kiad.


Mondjuk van tenyésztő ismerősöm szóval én tőle sokat megtudtam a fajtáról :)

2017. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves nagyon okos rendkívüli szaglással nem egygazdás családbarát nem nagy mozgásigényű és nagyon jó örzővédő. Röviden ennyi ha érdekel még pár dolog irj privátban.
2017. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!