Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó döntés vagy nagyot hibázok?

Jó döntés vagy nagyot hibázok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan Londonba utazok, egy évre biztosan de főleg inkább ameddig csak lehet.

Van egy kutyám, akit magammal viszek mind1 mi van.

De egyből nem tudom, kell 2 hónap mire minden letisztázódik. Munkahelyem lenne és ahol lakok is. Elsőnek csak egy szoba majd segítenek kutya barát helyet találni. Nem egyedül megyek ki, család barát vár kinnt.

A kutyámra addig egy barátnőm vigyáz.

Biztosan nehéz lesz számára és nem tudja miért hagytam ott ,de azért kibírja majd? Most 7 hónapos és lehet magamat miatt jobban aggódok, hogy én kibírom nélküle.

De ez egy hatalmas lépés és neki is jobb körülményeket tudok teremteni, mint itthon.

Szerintetek jó ez így? Addig elintézek neki mindent amíg itthon vagyok, útlevél, legyen ki kihozza kocsival és a kinnti életét is.



#kutya #London #2hónapután
2017. márc. 28. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kibír 2 hónapot nélküled. Mivel még kicsi, hamar megszokja a változást, de nem fog elfelejteni olyan rövid idő alatt, attól se félj.
2017. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ahogy az első írja
2017. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!