Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bernáthegyi Angol bulldog...

Bernáthegyi Angol bulldog helyett, jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Szóval zaklattak, hogy vegyek egy Angol bulldogot de beteges meg ilyesmi viszont ez a fajta nagyon tetszik volt is régen 1. Viszont így most az illető eléggé megvan sértődve... Szóval jó döntés volt? Tényleg életképtelen lett volna egy angol bulldog?

2016. szept. 6. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Te voltál az, aki pár napja kiírta a kérdést az angol bulldoggal kapcsolatban? Aztán ment alatta a párbeszéd, hogy igazából nem is te szeretnéd, hanem a párod (barátnőd)?
2016. szept. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen. :)
2016. szept. 6. 18:26
 3/24 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem aki veled akar vetetni drága, csúnya, ráadásul életképtelen kutyát, ami helyett te veszel egy olyat, ami neked tetszik, és ezen az illető megsértődik, az az ő baja.

Az angol bulldognál szinte csak jobb választás lehetett bármilyen más fajta kutya.

Figyelj oda, hogy ne költs felesleges dolgokra, csak azért, mert a párod hisztizik. Komolyan, ha jól érzem, hogy milyen ember ő, akkor nem árt, ha résen vagy, ne hagyd, hogy kihasználjon. Ha sokat hisztizik, akkor meg keress normálisabbat.

2016. szept. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Egyébként meg vegyen magának ő angol bulldogot, ha annyira szeretne.
2016. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, alapból nem mindig ilyen de ha mégis akkor nagyon idegesítő tud lenni... Folyton bántja szegény Bumbikát, mert nem Bulldog... :(
2016. szept. 6. 18:36
 6/24 anonim ***** válasza:
Te most trollkodsz, vagy tényleg olyan barátnőd van, aki azért bánt egy kutyát, mert nem bulldog?
2016. szept. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom, csak szóval bántja meg egyszer belerúgott de akkor el is küldtem a francba...
2016. szept. 6. 18:40
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Bulldogokat és mopszokat nagyon szokták divatból venni. És én nem tartom jó ötletnek, hogy társas nyomásra vagy divatból vegyünk állatot. Ők élőlények bakker...


Összesen több, mint húsz évig volt bernáthegyi a háznál nálunk, két gyönyörű és eszméletlen okos lény. Tartásból, gerincből és szeretetből többet tanultam tőlük, mint az emberektől. Arany szentjeim, nyugodjanak békében mindketten.


Ha győzöd fizetni a kajáját, és nem zavar, hogy nyaranta pár naponta ki kell fésülni, akkor a legjobb választás. Érdemes eljárni vele kutyaiskolába, mert ahhoz egy kicsit nagy kutya, hogy megmakacsolja magát. Bajt nem csinál, csak tud csökönyös lenni, ha akar. :)

2016. szept. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem elég nagy papucs lehetsz, ha hagyod magad meg a kutyádat így terrorizálni. Boldog vagy ebben a párkapcsolatban?
2016. szept. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Engem nem terrorizál, most idegesített fel, hogy belerúgott akkor nagyon lebasztam és mondtam neki, hogy menjen el ha nem tud viselkedni. Azóta már nem csinál semmit kb...
2016. szept. 6. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!