Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon szeretnék segíteni egy kutyuson de a szüleim nem engedik?

Figyelt kérdés
Találtam az interneten egy Pit Bull kislány kutyust. Akit április 1-jé elaltatnak. De szüleimmel nem fogadhatjuk be, mert most fogadtunk mis is örökbe egy ugyanilyen idős kiskutyát. Talán ezért sajnáltam meg annyira. Megosztottam Facebook-on és ismerőseimet is megkértem rá, hogy osszák meg. De szeretnék még többet tenni annak érdekében, hogy gazdira találjon. Mit csináljak?

2017. márc. 29. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakd fel minél több örökbefogadható, ingyen elvihető kutya csoportba, van számos a facebook-on is. De felrakhatod a kiskutya.hu, jofogás oldalakra is. A lényeg minél több helyen legyen hirdetve a kölyök.
2017. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálkozz náluk:


[link]

2017. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
írj menhelyeknek is!
2017. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

vagy kérd meg a szüleidet, hogy engedjék meg, hogy legalább ideiglenesen nálatok legyen

amíg nem találsz neki gazdát

2017. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen hirdetés csak hatásvadász kamu. Többször is jártam úgy, hogy az ilyen altatásra váró állatokhoz kiírt számot felhívtam, és azt se tudták, miről beszélek.
2017. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Számos örökbefogadö állomás és menhely van. Ott biztos boldog családra fog találni.
2017. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is nagyon sajnálom az állatokat, nem tehetnek róla, mégis rajtuk csattan az ostor a felelőtlen emberek miatt.

DE ettől függetlenül tisztában kell vele lenni,hogy nem tudsz minden állatot megmenteni.

Önkéntesként ha fogadnak akkor menj el segíteni egy menhelyre és később ha lesz saját kereseted,akkor takarókkal, tápokkal stb támogathatod a menhelyeket.

És ami a legfontosabb,hogy a környezetedben élő emberekkel beszélj a felelős állattartásról.

Ha csak egy ismerősödet sikerül meggyőzni,hogy ne szaporítson ,ne növelje a gazdátlan állatok számát,hanem ivartalanítson helyette,akkor már sokat tettél.

Sok kicsi apró lépéssel tehetünk érte,hogy kevesebb ilyen állat legyen.

2017. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De az a helyzet,hogy ez egy gyepmesteri telep és ahonnan örökbe fogadtuk (az Amstaff) kiskutyánkat, ők írták ki az oldalukra, hogy van ott egy kiskutyus és osszuk meg, mert el fogják altatni. És a miénket nem hagynám egyedül semelyik más kutyával, mert nem igazán hiszem, hogy jól meglennének. Apáéknak meg belőle is éppen elég volt.
2017. márc. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!