Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ad pacsit a kutya. Miért?

Nem ad pacsit a kutya. Miért?

Figyelt kérdés
Sok mindent megtanul, ül, fekszik, pörög (a hátán átfordul) idejön, de a pacsit egyszerűen nem tudja. Nem érti mit akarok. Kiteszem a kezemet erre összenyalogatja, volt hogy bekapta. Hogy tanítsam meg neki?
2017. márc. 30. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
miért fontos hogy pacsit adjon? teljesen értelmetlen parancs
2017. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

..tedd a mancsát a kezedbe!!!! :)

van amikor az enyém sem érti pedig folyton pacsit ad ha mondom..:)

2017. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
beletenném de hiába.. mondom bekapja a kezemet meg kihúzza, nem tetszik neki. amúgy nem az a lényeg hogy értelmes legyen hanem az hogy tanítsam, lefárasszam az agyát és megtanuljon minél több parancsot teljesíteni.
2017. márc. 30. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell erőszakosnak lenni és sietni is felesleges. Az enyém sem díjazza ha fogdosom a mancsát de megtanult pacsit adni. Én úgy csináltam hogy mondtam hogy pacsi, megemeltem a lábát amíg hagyta és megjutalmazta. Ne erőltesd rá, ha el akarja venni a lábát akkor hagyd. Mondjuk nem emlékszem mennyi idő után jött rá a kutyám hogy mi a feladat, de azóta szívesen ad pacsit ha kérem ha nem :D
2017. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*megjutalmaztam
2017. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a pacsival fel évig próbálkoztam :D

Már sírtam, toporzékoltam, fetrengtem a földön, de semmi.

Egyik nap álltam előtte gondolkodtam mit tanuljunk. Erre ram nézett és adott egy pacsit :D

2017. márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is nyalogat 😀😀
2017. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan csináltam, mint a 4-es. Leültettem, mondtam hogy pacsi, megfogtam és felemeltem a lábát, majd kapott jutalomfalatot. Ezt megcsináltam többször egymás után, utána már adta magától a mancsát, ha tudta hogy falat van kilátásban. Később jutalom nélkül is simán megcsinálta.
2017. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!