Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom a kutyáimat a...

Hogyan tudom a kutyáimat a házukba szoktatni?

Figyelt kérdés

Teljesen új környezetben vannak, teljesen új kutyaházakkal. Sőt, az egyik még nem is lakott kutyaházban eddig. Egyelőre még meg vannak ijedve az új helyzettől, kinn aludtak a hidegben, nem mentek be a házukba. A 13 éves eb sokáig saját kutyaházban lakott, az utóbbi néhány évben nem. Most nagyon idegenkedett. A 4 éves soha nem lakott ilyenben.

Segítséget szeretnék kérni, hogyan szoktassam be őket? Köszönöm!


2008. okt. 13. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tedd bele a kaját, vagy közel a házhoz, talán megszokják...
2008. okt. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kajával csalogasd be, mondd neki, h fekszik, marad. Az én kutyám sem akart bemenni, de miután ezt megcsináltam, nagyon megszerette.
2008. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! mi is ilyen problémával néztünk szembe. nekünk jutalomfalattal sikerült becsalogatni őket :D. már másnap benne aludtak :D kis türelem kell hozzá, de megéri. :D
2008. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ez esetben a kutyaházba a gyomron át vezet az út... :)
2008. okt. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!