Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik kellenek egy border...

Mik kellenek egy border collie-nak?

Figyelt kérdés
Holnap hozzuk el a border kiskutyát és tudni szeretném hogy mik kellenek neki? Ti mit ajánlatok? gondolok én itt nyakörv vagy hám stb.

2017. ápr. 1. 08:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyakörv, póráz, etetőtál, itatótál, minőségi táp (először az, amit a tenyésztő ad hozzá, fokozatosan lehet váltani), fekhely.

Türelem, idő, pénz.

2017. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Egy jól rátermett tapasztalt gazdi sok szabadidővel és energiával.

Nekem is borderem van amúgy :)

A hámot felejtsétek el. Csak nyakörv.

A jutalomfalat tartó és a klikker alap egy ilyen kutyánál és amint megkapta az oltásait, menjetek vele kutyaoviba.

Majd nem árt otthonra ha szereztek be néhány agility felszerelést is, meg labdát esetleg frizbit (az enyém pl nem frizbis).

2017. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Pl. törzskönyv, ami a tiednek nem hiszem hogy lesz ha most kérdezel ilyen alap dolgokat, egy kutya elhozatala előtt egy nappal, ráadásul pont egy ilyen kutya elhozatala előtt...

Persze egy ideggyenge, beteges kutya is lehet jó társ, csak azt sajnálom hogy támogatod a szaporítást.

2017. ápr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsónak válaszoló, van törzskönyve és nem szaporítótól hozom hanem kennelből!

2017. ápr. 1. 10:07
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Akkor viszont gratulálok, hogy most kérdezel ilyen dolgokat, a lehető legenergikusabb kutyáról.
2017. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ugyanaz kell egy bordernek, mint bármelyik más kiskutyának. ELső jól felsorolta.


Honnan lesz?

2017. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem a tenyésztőt kérdezed? Nekem már az furcsa, hogy így odaadja neked a kiskutyát, hogy lövésed sincs az alapokról...
2017. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Annyira bírom azokat az embereket akik idejönnek pampogni, jobb dolgotok nincs? Ennyire unalmas az életetek?
2017. ápr. 1. 11:55
 9/16 anonim ***** válasza:
59%

Teljesen igazuk van. Tenyésztő nem nagyon enged ki kölyköt olyannak, akiknek még ilyen kérdéseik vannak.

Szóval ne hibáztasd őket =/

2017. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
SOk járék, minőségi kutyatáp, póráz, nyakörv, fekhely... melyik kennelből lesz?:)
2017. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!