Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hozhatok mellé...

Szerintetek hozhatok mellé egy másik kutyát?

Figyelt kérdés
Van egy 11 éves Huskym és szeretnék hozni nyár elején egy border colliet, szerintetek hozhatok?

2017. márc. 29. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha más kutyákkal jól kijön, akkor persze.
2017. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeret játszani más kutyákkal, a szomszéd német juhászával is állandóan játszik :) Köszi a választ!
2017. márc. 29. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon rá vagy erre pörögve Enikő. Napi több kérdés jön borderrel kapcsolatban. Talán van valami rossz érzésed, hogy nem kellene?

Ha csak kicsit is így gondolod, inkább napold el.

2017. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 szerintem csak meg akar győződni róla, hogy jó gazdi lenne-e mind a kettő kutyusnak

Ha nincs baja más kutyákkal a Huskydnak akkor nyugodtan hozhatsz egy bordert is :)

2017. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Amikor ennyire bizonytalan vagyok, egyelőre még nem lépnék, vagy egy kevésbé pörgős, mozgékony fajtát választanék.

Vagy elég lenne a 11 éves huskym és az ő utolsó hónapjait, éveit dobnám fel.


Enikő, a husky már idősnek számít. A kölyök sok időt, figyelmet elvesz, a huskyd meg ki tudja meddig van még veled... Biztosan ezt akarod, hogy rá ne jusson időd? Egy kölyök nevelése teljes emberes, az öreggel mi lesz?


Ez csak úgy felmerült bennem, bocsi...

2017. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Igen, még erősen gondolkodom hogy hozzak-e mellé egy másik kiskutyát azért kérdezek sokat :) Még kennelekkel is beszélgetek. Nagyon szeretem a huskym de sose volt az a pörgős kutya mindig csak feküdt és lustálkodott, én viszont szeretek sportolni és jó lenne egy társ mellém aki szeret futni, játszani stb. Volt már egyszer 2 kutyám amikor volt egy német juhászom ő is 11 éves lett akkor hoztam a Huskym :) Nagyon szerettek együtt lenni, ezért is gondolkozom, hogy hozok egy kicsit hátha így még azt a pár hónapot/évet egy pajtás mellett le tudja tölteni a öreg kutyim :) Persze én is sokat foglalkozok vele de más kutyákkal jobban szeret futkározni :)
2017. márc. 29. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!