Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fürdetés után még kutyább...

Fürdetés után még kutyább szaga van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Csak egy tipp; Lehet azért mert kutya??
2017. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megszáradt? Sampont használtál? Ha igen, milyet?
2017. ápr. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Meg nedves nehol.

Panzi kolyoksampont hasznaltam.

Azert furdettem meg mert kicsit budos lett tole a lakasban, most olyan budos van hogy csipi a torkom :D

2017. ápr. 2. 12:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális esetben nem lenne szabad, hogy büdös legyen.

Okozhatja bőrprobléma, de akár helytelen etetés is. Meg kell találni az okot, és megszüntetni.

Mit eszik a kutya?

2017. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát a Panzi nem a minőségéről híres. Ha teljesen megszárad valószínűleg elmúlik. A rossz minőségű táptól is lehet büdös a kutya.
2017. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Panzi fit aktivot eszik, mast nem evett meg es most mar maradok ennel. Ha eleri a felnott kort akkor szeretnek britre terni.

Emellett szoktam neki fozni kacsat vagy pulykat, sok zoldseget es gyumolcsot eszik.


Most lett budos 1-2 hete, es szarazon ilyen fura macska szaga volt.

Nem tudom mashoz hasonlitani csak a macska szor szagahoz, pedig nem erintkezik macskaval.

2017. ápr. 2. 12:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem amikor itthon fürdettem "gagyi" kutyasamponnal. Amikor a kozmetikus által ajánlottam fürdettem akkor meg jó illatú lett. :D Válts sampont.
2017. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Vizes kutya büdös.


Rögtön meg kell szárítani,szárazra hajszárítóval fürdés és alapos törölgetés után. Ha csak hagyod megszáradni a levegőn akkor büdi marad. Nyáron más akkor hamar megszáradnak.

Illetve érdemes jobb minőségű kutyasampont használni. Én a beaphar kutyasampont használom persze hígítva. Nem szárad ki a bőrük,kellemes illatuk lesz és jól tisztít.


Viszont a kaja is kiválthat erős szagot.

2017. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A macskának nincs is emberi orr által érezhető szaga, ha tiszta, tehát ezt a hasonlatot nem tudom hova tenni. Nem lehet, hogy a kutyád belefetrengett valamibe? Pl. dögbe? Bár 2 hét alatt már el kell volna múlni annak is.

Állatorvossal is nézesd meg, rendben van-e a bőre, bűzmirigye, fogai.

2017. ápr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, a vizes kutyának általában még kutyább szaga szokott lenni :) de mikor megszárad el kellene múlnia.

én nem használok semmilyen sampont mivel a kutya úgy döntött önkiszolgáló üzemmódba helyezi magát. ha rajta múlna naphosszat csak úszkálna :)

2017. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!