Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik szájkosár a jobb?

Melyik szájkosár a jobb?

Figyelt kérdés

A kisktestű kutyámnak szeretnék venni szájkosarat melyik a jobb?

[link]



Vagy ez

[link]


Az utobbi jobb lenne de az első van a közeli boltban ahová suliba járok tud az elsőbe lihegni?Esetleg az utobbit hol kaphatok vácon?a tesconál van de az messze van tőlem.


2017. ápr. 3. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A szájkosarak közül melyikre gondolsz?


Ami a mopszon és az 1. labradoron van nem levegőzik, így szerintem az nem jó.


Nekem ilyesmi van,nagyon jó ezt ajánlom

[link]


A halti is jó, csak könnyebb elállítani mint a többi szájkosarat. Rendesen használva kb. ilyen

[link]


Viszont azt tudnod kell hogy haltiban nem engedik fel a tömegközlekedési eszközre a kutyát mert a szabályok szerint nem minősül szájkosárnak. Így haltiban nem lehet tömegközlekedni

2017. ápr. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mopszon,francia bulldog. Bocs elírtam
2017. ápr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A halti nem szájkosár, nem akadályozza meg a harapást, és tömegközlekedésen sem fogadják el (legalábbis hivatalosan nem). Bőr vagy műanyag szájkosár a legkényelmesebb a kutyáknak, olyan méret, amiben tud lihegni, nem nyomja se az orrát, se az arcát oldalt, és nem csúszik fel a szemére sem.
2017. ápr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igen az jó lenne ami az elsőnek is van csak nem tudom hol kapni és holnapra kellene.Tömegközlekedésre még nem megyünk majd csak később.Holnap állatorvoshoz megyünk vizsgálatra eddig azért nem volt mert csak oltásokra jártunk ott lefogtam a fejét és kész de most teljes vizsgálat kell meg az utcákon is vad (kiskutyája született 37 napja).
2017. ápr. 3. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy normális állatorvosi rendelőben van minden méretben száj szorító.
2017. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ő csak házi állatorvos semmi nincs nála mindjárt nyugdijba megy ezért majd váltunk orvost de oda busszal megyünk majd.
2017. ápr. 3. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Be lehet kötni egy darab gézzel is a száját egy vizsgálat erejéig, ezért felesleges SOS szájkosarat venni. A dokinak elvileg ismernie kell a módját, nyilván nem a tiéd az első morcosabb kutya, akit kezel.
2017. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom de utcára is kell neki meg majd buszra most nem mentünk merr nincs otthon a doki :(
2017. ápr. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!