Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora szájkosár kell egy...

Mekkora szájkosár kell egy kifejlett Amerikai staffordshire terriernek? Melyik a jobb: bőr vagy a fém esetleg más?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
amibe belefér a büdös nagy POFÁJA
2010. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Golyó és lőpor a dögödnek meg neked is.
2010. márc. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én a nylon szájkosarakat jobban szeretem, mert nem tud ütni vele a kutya. Engem egyszer eltalált egy kutya fém szájkosara, 8 öltéssel varrták őssze a kezemet.

[link]

2010. márc. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ a 3-ik embernek, a 2 komment írójának meg ugyanazt kívánom, amit ő.
2010. márc. 29. 10:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutya feje egy kicsit más, még két staffi között is van különbség.

Én azt ajánlom, hogy vidd el a Fressnapfba, és ott rá tudod próbálni, melyik a tökéletesen a jó. Állateledeleseknél is be szokták néhol engedni a kutyákat.

Vagy menj el egy másik emberrel (ketten könnyebb), és kérd meg az adott bármilyen állatos boltban az eladót, hogy az ő felügyelete mellett hadd próbáld rá a szájkosarakat a bejárat előtt.

2010. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 staffink van, de mindkettőnek más a fejformája, mert 2 különböző tenyésztőtől van. A szukának akkor a feje mint egy medvéé.:)

Mint előbb írták, menj be vele egy állatosboltba, és próbálgasd rá.


Az 1-2 hozzászolót meg nézd levegőnek:) Mutatsz róla képet?:)

2010. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogd a kutyeszt és sétálj el egy kutyásboltba ahol normál eladok vannak.Probálgatni kell a kosarakat hogy melyik jo.Arra figyelj hogy a kutya kitudja nyitni a száját a kosárba hogy tudjon benne lihegni esetleg inni is, a lényeg az szíjon van hogy ugy rá tudd cstolni hogy ne tudjaki huzni a fejét belöle.Aztán ha megvetted akkor otthon rá a kutyára és várni hogy megszokja.Nekem a juhászra van bőr és fém kosár is.A bőr kényelmesebb a kutyának de ha belefolyik a kutya nyála akkor baromi büdös ,utána ki kkell száritani.A fém szájkosárral viszont jártam ugy hogy kutyakiképzésen a szájkosárba oldalrol beleakdt a foga,na volt egy melo mire leszedtem a kutyárol miközben az rázta a fejét.
2010. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szivesen teszek fel róla képet, de csak jöv héten tudok, és nagyon köszönöm a válaszokat, szerencsére vannak rendes emberek is..és megfogadom a válaszokat :)
2010. márc. 30. 11:46
 9/10 Akiteki ***** válasza:

A bőr szájkosárral az a baj, hogy ha esőben sétáltok és megázik, nagyon eldeformálódik, kemény lesz és törik a bőr.

A fémmel csúnya sérüléseket tud okozni, mikor odadörgöli a fejét nagy lendülettel a térdedhez. Én a műanyagot szeretem, az kibír mindent és nem is fáj, ha összetalálkozunk.

2010. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én tegnap egy bőrt vettem a 10 hós staffimnak.
2010. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!