Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék elmenni a...

Nagyon szeretnék elmenni a kutyámmal az idei Vadászkutya CAC Kutyakiállításra Kaposváron. Megtehetem ezt nézőként?

Figyelt kérdés

Nem vadászkutyám van és nem is a "nevezhető" típus, viszont nagyon szeretném magammal vinni erre a rendezvényre, hiszen neki ez is egy nagy élmény, imádja a többi kutyust. Viszont én kicsit tartok az ilyen show kutyásoktól, hogy túl "elitek" lennének és én nem mehetek be egy mezei kutyával vagy hogy ferdén néznének rám, ne adj isten nem engednének be. Nem lakok túl közel így egy potya út egy életre elvenné a kedvem valószínűleg az ilyesmiktől. Nem volt egyértelmű a kiállítás hirdetésén hogy a nézőket és érdeklődőket is kutyájukkal várják szívesen vagy csak a kiállítók kutyáit várják szívesen.



Szóval az lenne a kérdésem hogy magammal vihetem-e? Oltásai rendben vannak, szereti a többi kutyát és tud viselkedni.



2017. ápr. 3. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mi a szombathelyi CACIB-ra kilátogattunk nézőként a kutyáinkkal. Senki nem nézett ferdén, őszintén szólva eszünkben sem volt azt figyelni, esetleg ki bámulhat, hiszen mindenki a kiállítást szemlélte, rengetegen sétáltak fel-le a kedvencükkel, így meg sem tudták volna mondani, ki látogató és ki versenyző.

Úgy emlékszem, csont nélkül beengedtek, maximum az oltási könyv legyen nálad, hátha kérik.

Esetleg, ha találsz telefonszámot, érdeklődj náluk a biztonság kedvéért, de én úgy gondolom, nem lesz probléma. Igen, a kutyáinknak borzasztó nagy élmény volt, nagyon élvezték a forgatagot.

2017. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem is igazán az a baj hogy ferdén néznek, csak tényleg aggódtam hogy ez egy ilyen "túl komoly" dolog. De közben jobban utánaolvastam a konkrét helyszínnek és a kutyaiskola területén lesz, így furcsa lenne ha nem engednének be kutyásokat. Egyébként annyira vártam már hogy elérhető közelségben legyen egy ilyesmi rendezvény, hiszen ez karolja fel legjobban a gazdikat és hozza össze az ilyen érdekeltségű embereket!

Köszi hogy mondtad az oltási könyvet, már most berakom el ne felejtsem! :)

2017. ápr. 3. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!