Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyiket választanátok és...

Ti melyiket választanátok és miért? Erdélyi kopó, vagy beagle?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Erdélyi kopót és egyszerűen csak azért, mert nincs minden sarkon, mint a beagle, meg ugye mégiscsak magyar fajta.

Mivel nagyobb, komolyabban tudnék vele canicrossozni, mit a beaglelel(nagyon tetszik ez a sport, de sajnos nincs hozzá olyan kutyám, akivel versenyszerűen tudnám űzni :( )

De nagyon hasonlóak egymáshoz, a méretükön és a színezetükön kívül nem igazán különböznek.

2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
A beagle(pláne a bicolor) jobban tetszik külsőre,viszont lehet,hogy inkább én is a kopó mellett döntenék.
2017. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Beagle. Mindig is a kisebb kutyakhoz húzott a szívem.
2017. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anna mi is e között a 2 fajta között vaciláltunk. Végül 2 beagle lett :) Szerintem mind a 2 nagyon jó választás, jellemükben hasonlóak. A kisebb vagy a nagyobb kutyákat szereted? (nekünk végül a mérete döntött, mert én 9, tesóm 5 éves volt és nem szerettek volna a szüleink megint nagy kutyát, mert korábban egy németjuhászunk volt)
2017. febr. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok igazán dönteni.

Erdélyi kopót választanék azért, mert a nagyobb kutyákat jobban szeretem.

Beagle-t viszont meg azért választanék, mert így megmenthetném attól, hogy kísérleti kutyaként végezze egy gyógyszeripari laborban. És nem utolsó sorban azért is, mert eddigi tapasztalataim alapján imádni valóan játékosak, és szeretetéhesek.

2017. ápr. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Off A kísérleti beagle kutyákat nagyon szigorúan elzártan tenyésztik. nem egy útszéli tenyéztőtől fogják vásárolni, aki kiállításra hordja a kutyáit......Ott nagyon fontos a vérvonal ismeretsége, tisztasága. Egy bizonyos vérvonalé.


On

én biztos, hogy az erdélyi kopót választanám a mérete a kinézete miatt. Beagle kutyám már volt.

2017. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazából mi sem nagyon tudunk dönteni.


Panelban lakunk, ezért kicsit jobban hajlok a beagle felé.

2017. ápr. 9. 10:55
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, számít-e a választásnál az a tényező, hogy míg beagle nagyon sok van, felkapott fajta , addig az erdélyi kopó esetében már szinte fajtamentés lenne , ha bevállalnád!

Az erdélyi kopó jelenleg a legveszélyeztetettebb helyzetben lévő, Magyarországról származó kutyafajta.

Jómagam egyébként ettől függetlenül is a kopót választanám. :)

2017. ápr. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!