Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7 éves kutyám oldalán...

A 7 éves kutyám oldalán kb.1-2 hónapja van egy pici dudor és nem tudjuk mi az. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kutyákhoz értő hölgynek mutattuk csak meg, szerinte csak egy zsírmirigy lehet. A kutyus viselkedése nem változott meg, és a dudor sem nőtt. Mit gondoltok, mi lehet? Kérlek nyugtassatok meg, mert alapban hipochonder vagyok és még neki is képes vagyok beképzelni a bajt.

2017. ápr. 3. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kutyához értő hölgynek mutasd meg elsősorban, hanem állatorvosnak, ő meg fog nyugtatni ha nincs semmi baj és meg fogja mondani mit lehet tenni, ha mégis van.
2017. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet daganat, tályog, zsírmirigy, stb. Mutasd meg orvosnak, ha jóindulatú akkor te is megnyugodhatsz, ha gond van, el tudják kezdeni a kezelést!
2017. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Sárgás színű egyébként, de kutyusnak semmi tünete nincs..amúgy ő egy keverék fajta, és remélem tényleg csak egy ártatlan zsírmirigy lesz.
2017. ápr. 3. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
41%

valószínűleg csak egy lipóma (zsírcsomó), vagy fibróma, netán ateróma

ezek mind jóindulatú bőrelváltozások

az én kutyámon is vannak

sőt, van egy olyan is, amiről nem tudja az orvos se, hogy mi lehet

de általánosságban véve az a szabály az ilyesmiknél, hogy ha nem növekszik és nem okoz fájdalmat a kutyának, akkor nem kell vele foglalkozni

2017. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!