Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti-benti vizslának elég...

Kinti-benti vizslának elég heti 5 séta?

Figyelt kérdés
A séták 2-3,5 órásak időmtől függően, valamint 1 órát tréningezek, apportírozok vele naponta. A séták alatt el szoktam vinni jó nagy rétre ahol futkározhat is.

2017. ápr. 5. 13:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is elégedett:) sokat szoktam kerestetni vele dolgokat, ezzel lefárad szellemileg is és fizikailag is:)
2017. ápr. 10. 18:18
 12/13 anonim válasza:

ne kerestesd, "vizslattasd" a keresendő dolgot, azaz minél jobban dugd el előle (persze, mutasd meg neki előtte, hogy mit keressen), s egyre nagyobb lesz az öröm és egyre hosszabb a munka. Nyilván ez egyéntől függ, az enyém nem érte be napi három sétával - abból egy jó kétórás volt, de tudom, hogy többet kívánt és még meg is lepődött, hogy ha olyan dolgokat tettem, akihez ő nem szokott.

Szóval: lepd meg, ejtsd kábulatba: örök híved lesz egész életeteken át! ;-)

Jó gazdának tűnsz, ne add föl! :-)

2017. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ebben úgy lefárad, hogy alig bírom kivonszolni az ágyból 2óra séta és 1 óra keresés után:D
2017. ápr. 19. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!