Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyannak valoszinuleg...

A kutyannak valoszinuleg eltort a laba?

Figyelt kérdés

Szoasztok

Tegnap reggel arra keltem hogy vonyit a kiskutyam

Mire kimentem mar a levegoben volt a bal hatso laba

Az allatorvos sajna csak hetfon tud fogadni minket

Azota mar futkos de a bal hatso labat nem hasznalja csak a levegoben log neki meg sem probal rallni

Valoszinuleg a combjaval lesz valami. Mi lehet a baj?


2017. ápr. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az orvos tudja megmondani, mi nem látjuk. Lehet csúnya rándulás, ficam, törés, bármi. Jó lenne keríteni egy hétvégi ügyeletes orvost, vagy rendelőt, mert ez hétfőig nem igazán várhat.
2017. ápr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vigyétek ügyeletre.
2017. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak meghúzta. De ezer ok lehet.Majd a doki kideríti.
2017. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs más orvos a városban vagy a megyében,aki vállalna?

Én nem várnék vele.Ha jól értem pénteken történt és csak hétfőn tudnák kezelni.

Ez elég hosszú idő.Magamból kiindulva,amikor csontom tört el, még azt a pár órát az ügyeleten is borzasztó volt kivárni, nemhogy napokat úgy lenni törött végtaggal.Vidd el szerintem máshova

2017. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hovarju ***** válasza:
Nézd végig a mancsát. Lehet, hogy belement valami tüske, vagy megsértette valamivel. Ha egyik sem, akkor a lehető leghamarabb vidd orvoshoz. Ha tényleg eltört, minden perc számíthat. minél előbb kap ellátást, annál nagyobb az esélye a teljes gyógyulásra.
2017. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!