Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 éves yorkienk kit tarthat...

A 3 éves yorkienk kit tarthat igazi gazdájának közülünk?

Figyelt kérdés

5-en vagyunk a családban en 13 eves vagyok van ket kistesom akik 9 evesek es a szuleim.

A kutyust kb novemberben hoztuk el az elozo gazdajatol aki nem tudott mar rola gondoskodni.Szoval o kit gondol igazi gazdajanak az ugymond ,,alfának"?



2017. ápr. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a "falka" legkövetkezetesebb és legtekintélyesebb tagját. Ez általában az apuka.
2017. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, akinek elsősorban szót fogad, akinek a legnagyobb tekintélye van előtte. Valamelyik szülődet valószínűleg.
2017. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában a család férfi tagját. Nálunk mondjuk pont nem. Párom (28F) karakán személyiség, eléri amit akar, de egyébként árad belőle egyfajta "szerencsétlenség". Így a kutya nem is tekinti falkavezérnek.
2017. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt aki a legtöbbet foglalkozik vele aki tanítja neveli eteti stb. Nálunk is rám hallgat a legjobban a kutya engem tekint gazdinak. (15/L)
2017. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk én foglalkozok vele a legtöbbet, én sétáltatom és etetem is mégis ha apám a közelben van ő az isten, szóval ez nem pont számít. (16/L)
2017. ápr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a falkavezer nem a férjem.

Szerintem attól függ ki foglalkozik vele a legtöbbet.

2017. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!