Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nem akar enni, mit...

A kutyám nem akar enni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltunk orvosnál! A doki nem mondott semmit hogy mivel etethetnénk. Eddig csak kevesebbet evett, viszont ma már semmit nem fogad el. Nagyon sovány. Már mindent próbáltunk, új táp, minőségi konzerv, rizs főtthússal,sajt joghurttal és sonkával...de semmi. Már mindenki ki van akadva főleg anyám. Már nincs több ötletünk, haa szájába tömjük akkor sem esz meg semmit... mit tegyek?
2017. ápr. 9. 08:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja az orvos azt mondta hogy rizst vagy krumplit adjunk neki hússal és zöldséggel. Rosszul írtam.
2017. ápr. 9. 08:57
 2/13 anonim ***** válasza:

És valamilyen vizsgálatot végzett? Belenézett legalább a szájába? A szájától a gyomráig bármilyen gond lehet, ami miatt visszautasítja a kaját. Lehet beteg is, és egyszerűen nincs étvágya. Energiapasztát kapott? Inni iszik a kutya?


Szerintem vigyétek másik orvoshoz most azonnal, mert akinél voltatok, nem vette túl komolyan a dolgot!

2017. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Inni iszik, csak enni nem akar. A doki csak felületi vizsgálatot csinált így nem talált semmit, szerinte gomba ezért a laborra várunk. Azt a pasztát még nem próbáltam de azt sem tudom hol és milyet vegyek.
2017. ápr. 9. 09:30
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy bele nézett a szájába, át tapogatta, meghallgatta a szívét, megmérte a hőmérsékletét, de semmi :( se láz se más probléma
2017. ápr. 9. 09:32
 5/13 anonim ***** válasza:

Én sem ismerem a pasztákat, de a doki szokott adni, ha étvágytalan a kutya. Olyan, mint a fogkrém, bele kell nyomni a szájába és lenyeletni vele, tele van kalóriával, így nem éhezik ki a szervezete.


Ez a gomba nekem elég légbőlkapottnak tűnik, de a vérkép az jó lesz.

2017. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem légből kapott mert sokat vakaródzik és van egy piros folt a lábán ahol kikopott a szőr.
2017. ápr. 9. 09:36
 7/13 anonim ***** válasza:

És egy foltnyi gombásodás miatt nem eszik?


Hát végülis nem én vagyok a doki, de ha csak csepegteted az infókat, akkor jól találgatni se tudok.

2017. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok orvos, már nem tudom hogy van-e összefüggés de mit számít? Ha találunk is összefüggést azzal még nem fog enni. Amúgy nincs több infó. Ennyi történt. Ez pénteken volt.
2017. ápr. 9. 09:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez jó? [link]
2017. ápr. 9. 09:43
 10/13 A kérdező kommentje:
Vagy inkább ez? [link]
2017. ápr. 9. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!