Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 2és fél hónapos kölyök...

A 2és fél hónapos kölyök kutyám harpdálja a kezem. Nem bántani akar, csak játszik. Szerintetek le kéne szoktatni erről a szokasarol, vagy majd kinövi?

Figyelt kérdés
Ha le kell szoktatni akkor hogy?
2017. ápr. 8. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Le kell szoktatni róla, és olyan játékokkal kell vele játszani, amit haraphat nyugodtan (kötél, rongy, zsinóros labda). Azt lehet, az ember kezét-lábát, ruháját nem lehet. Ezt kell megtanítani neki.

Ez a leggyakrabban feltett kérdés is, olvass vissza a korábbi válaszok között, milliónyiszor leírtuk már.

2017. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig hagytam a kutyának kiskorában, hogy harapdálja a kezemet, de ha fájt, akkor persze tiltottam. Így is gond nélkül leszokott erről. Az ember úgysem képes arra, hogy ne szóljon a kutyára, ha egyszer fáj, szóval szerintem nem igényel a dolog semmi pluszt.
2017. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!