Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kerül minden tápos...

Miért kerül minden tápos kérdésnél egy fressnapf link a real nature táppal?

Figyelt kérdés
Valaki fressnapf dolgozó így próbál forgalmat generálni? Értem én, hogy jó táp de ilyen agresszíven ráeröltetni mindenkire..
2017. ápr. 9. 14:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
#3-as vagyok. Ugyan melyik kérdésnél beszélt rá valakit agresszíven???? Napi szinten fent vagyok, látom belinkeli a tápot pár odaillő kérdéshez, de nekem sehol nem volt tolakodó, engem nem zavart. Tovább kell lépni, esetleg dislike-olni. Engem jobban zavar, hogy te képes vagy ezért kérdést kiírni. Szánalmas, de a te dolgod.......
2017. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyébként, amíg a témában vág a válasza, és a GYK szabályzatába nem ütközik, azt linkel, válaszol, ami jól esik!!!


Szerencsére még nem te döntöd el, kinek, mi a véleménye bizonyos dolgokról!

2017. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
32%

Ez az én kérdésem (#6):

Brit Premium Medium Adult Breed vagy Happy Dog Naturcroq Lamm& Reis? Melyik a jobb?

Nem írja a Happy Dog, h hany százalék húszan benne... A brit bevált, de ugy vettem eszre, h ez népszerűbb, bár nem tudom, h jobb-e. Van egy 10%-os kuponunk, szóval ezt is ki tudnánk próbálni.

6 éves ivartalanitott vizsla.

Az egyik válasz:

Real nature wilderness akármelyik.... Ez tuti hús és nem szal@mi. [link] 1333ft/kg. Olcsó, és tiszta hús. Jobbat nem találsz

"Jobbat nem találsz" ergo az összes többi hulladék.

2017. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem is akarom eldönteni. Pusztán érdekelt, hogy miért offolja az összes táppal kapcsolatos kérdést és/vagy fressnapfnak próbál forgalmat generálni (ami viszont szabály ellenes).
2017. ápr. 9. 18:07
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a hidegen sajtolthoz képest az istenitett borzasztóan tularazott orijen is hulladék.
2017. ápr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is az egyik legjobb táp a Real Nature táp.

Mi a gond vele?

Utolsó, én nem találom agresszívnak az ajánlást. Vagy te igen?

Ha valakinek nem tetszik, akkor nem veszi meg. Ennyi. Mi a Brit Premium után tértünk rá a Real Nature tápra, kevesebb lett a végtermék, csillogó a szőr.


Én is csak ajánlani tudom :)

2017. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező Gondolod egy Fressnapf-os eladó a szabadidejében itt ajánlgat tápokat? Te jó ég :))))))
2017. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem a szüleim képzeld jól kereső orvosok, simán megvették volna az Orijent, csak miután megtaláltam az Rn-t rájöttem, hogy egy kalap nem mondom mi az Or. Sehol nem írtam tolakodó vagy agresszív stílusban, csak segíteni akartam valakinek aki aztán hátba támad (bár ez jellemző a magyarokra). Köszönöm, ez igencsak jól esett. Az a baj veled, hogy Te nem tudod mi a pénz értéke. Az 1333 nekem még mindig kevesebb mint a 3000 és a napi adag is ~ugyanannyi. Mellesleg az időérzéked sem az igazi, de gondolom a naptárat sem ismered. Összesen 4 kérdést írtam ki 5 nap alatt, az elsőben minden tápra kérdeztem, a 2.ban azt hiszem ez már leszűkült 3-4 féle tápra, utána pedig két táp közül kérdeztem a jobbat, végül a döntésemben akartam biztosra menni. Csak azt nem tudom, hogy lehetsz ekkora marha, hogy ilyeneken fennakadsz. Az orijen egyébként gyanúsan magas fehérjetartalommal van "megáldva" ami olyan jót tesz a csontoknak hogy csuda...
2017. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg csak nyugodtan sajnálj a kutyádtól 1333forintot, majd ha elütik lealtattatod, nehogy 5 forintodba kerüljön. Aki meg nem tud megvenni egy közepes árkategóriájú tápot ne vállaljon akkora állatot mint egy KAU. Az orijen tápjai közül pedig van amelyik 4700 ft/kg.
2017. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Orijenből a 13 kg-ot veszel, akkor csak 1900ft/kg.


[link]


Minőségben csak picit jobb, konkrétan a 38℅ 1-el több a legtöbb RNW 37℅-os fehérje tartalmánál.

Szóval, ha az RNW hasonló kiszerelésben még olcsóbb (nem tom), akkor valóban megérheti azt venni.

A baj csak az, hogy nem megbízható, mint az Acana és Orijen (jobb lent a piros kis kezecskével lehet lepontozni).

De kedves 12 éves barátom, ha így szapulod az Orijent akkor gondolom még nem hallottál a 2006-os, 7-es (hisz akkor tájt születtél) kínai melanin mérgezéses botrányról ahol az olyan kommersz táp márk ák mint pld a Royal Canin is egymás után csődöltek be, s csak az Orijen és Acana úszta meg teljesen szárazon.

Valamint ezekkel az eledelekkel az állatvédelmet is támogatjuk, mert többnyire szabad tartásban részesűlt állatokból dolgoznak.

Mindenesetre elolvashatnád ezzel kapcsolatban a "Food pets die for" című tanulmányt...

2017. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!