Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy problémánk van, Az...

Nagy problémánk van, Az utcánkban van egy nő aki sokat iszik (szépen kifejezve) és van 2 kutyája hatalmas kert de ő az utcán tartja a kutyákat mit tehetnénk?

Figyelt kérdés

A baj az, hogy a két kutyának a kajája és a vize is kívül van kisajátították az utcát és mindenkire támadnak még nem haraptak meg senkit.. szóltunk a nőnek erre a válasz: "Csak mosolyog" (vicsorít) Kihívtuk a sintéreket nem tudták befogni. Fótot küldtünk be aláírásokkal kihívtuk újra na most befogták De a nő kihozza pénzbírság és ennyi ez megy újra meg újra. Nem merünk nem lehet sétálni az utcában. Az a húgomnak(12 éves) mobilt kellet venni és az utca tetejéről csörög hogy menjünk érte suliból jövet. Anyukámék nem tudják mit csináljanak többször már vitáztak is a nővel ha nem tudja az udvarban tartani akkor ne hozza ki mert megvadult. A sintértelep meg kiadja neki míg nem harap meg senkit addig nem tesznek semmit miért kell megvárni míg baj lesz. Ja és kutyát se lehet sétáltatni:S Örülök,hogy elköltöztem..


Mit tehetnénk? Ha feljelentjük pénzbírságon kívül kap valamit? A baj még az is, hogy elkezdtek kovájogni a kutyák más utcákba is mi van ha egy kisgyerek épp ott megy az anyukájával kérlek segítsetek!!


2010. máj. 13. 11:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11:29 Akkor csak küldjed, amit töltögetsz, várjuk őket.
2010. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyámékal a nő joba van a rendőrőkel már történt fejelentés és nem csináltak semmit..

Egyszerüen nem tudom mit lehetne teni meg kell várni míg baj lesz....

2010. máj. 13. 21:22
 13/16 anonim ***** válasza:
Hááát akkor csak a méreg marad. Bár nem értek egyet vele, de a gyerekem fontosabb.
2010. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Menjetek be a rendőrségre és úgy tegyetek feljelentést, ha csak betelefonáltok nem veszik komolyan + nyoma sem marad , míg ha bemész és feljelentést teszel annak nyoma marad kötelesek kivizsgálni....

ha ennek ellenére sem csinálnak semmit akkor sajna sztem is csak a méreg marad :S Bár én ellenem az ilyet , de esetedben megértem hisz a gyerekeidről van szó.....

2010. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm az ilyen helyzeteket, pláne az ilyen embereket... Egy hozzáértő ember keze közt a kutyák pár hét, esetleg hónap alatt kezesbárányokká válnának... A nő meg egyszerűen nem hajlandó tőlük megválni, ezzel pedig ő öli meg őket.

És akkor az ilyen embert ne vesse ki a társadalom, és ne essen baja? Remélem a sors jól kicseszik majd vele valahogy, vagy legalább a kutyák megszöknek vagy sikerül jobb helyre kerülniük a pusztulás helyett. :(

2010. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hello kicsit jobb a helyzet mivel,...:S már csak akkor engedi ki mikor tűzelési időszak van mert a többi kutyája is kan. nehogy összeverekedjenek...
2010. okt. 21. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!