Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik napról a másikra bekatta...

Egyik napról a másikra bekattant kutya?

Figyelt kérdés

A tesómék kutyájáról van szó, 5,5 éves kutya sokat foglalkoznak vele, mindene megvan stb. Aztán egyik nap kint homokoztak a gyerekek a kutya az első ajtónál feküdt (a ház másik oldalán) majd hátra ment a hintaágyhoz (ott voltak a szülők, én is) ott is feküdt kicsit majd a gyerekek elkezdtek motorozni, a kutya utánuk futott és letépte az egyiket a motorról. Össze marta a kis hátát :( Semmi előjele nem volt, a nagy 6 a középső 4 a kicsi 2,5 éves. A gyerekek minden nap motoroznak eddig soha rájuk sem morgott a kutya... Most meg :/

Én sokkot kaptam, de szerintem a gyerekek is.

Miért tesz ilyet egy kutya? Mi kattan be nála ilyenkor?



2017. ápr. 10. 12:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet hogy túl közel mentek vagy szekálták esetleg kergették? Egy kutya sem támad ok nélkül. De a gyerekek sem fogják beismerni ha ők voltak a hibásak és persze a kutyát a legkönyebb hibáztatni.
2017. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ott feküdt a kutya mellettünk. Egyszer csak felugrott és utánuk ment :/ Szörnyű volt :(
2017. ápr. 10. 12:13
 3/33 anonim ***** válasza:
42%
Mellettük? Nem hajtottak rá?
2017. ápr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
50%
Milyen fajtáról van szó?
2017. ápr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

MelletüNK!

Így nehéz elmagyarázni, de mi a kutyával a hintaágynál voltunk, a gyerekek meg motoroztak, kb 20-25 méterre voltak tőlünk, indultak előre. (A hintaágy a ház mögött van egy kis beugróban)

2017. ápr. 10. 12:21
 6/33 A kérdező kommentje:
Berni pásztor
2017. ápr. 10. 12:22
 7/33 anonim ***** válasza:
72%
Letépte és elkezdte marcangolni vagy csak azért lett sebes mert leszedte? Lehet olyan hangot adott a gyrek mintha bajba lenne és a kutya leszedte h megvédje csak hát olyan kutya módra.
2017. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Mikor tőlünk elfutott vakkantott egyett azt hittük előre fut mint mikor hallvalamit az utcán és megy megugatja, megnézi. Megharapta amikor oda rohanunk még akkor sem rögtön engedte el. Többször rászólt a tesóm. De csak foszlanyokra emlékszem... Tényleg sokkot kaptam ahogy megláttam azt a kis gyereket a hatalmas kutya alatt :(
2017. ápr. 10. 12:30
 9/33 anonim ***** válasza:
14%
Az én kutyám a gördeszkátol vadul meg, ha meghallja semmi parancsra nem hallgat többet.
2017. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Van nekem is kutyám, több is, tudom van amit nem bírnak. De a kutya együtt nőtt a gyerekekkel. Minden nap órákig hallja ahogy motoroznak de nem tett soha semmit, sokszor ő is futott velük körbe, körbe.
2017. ápr. 10. 12:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!