Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyik napról a másikra bekatta...

Egyik napról a másikra bekattant kutya?

Figyelt kérdés

A tesómék kutyájáról van szó, 5,5 éves kutya sokat foglalkoznak vele, mindene megvan stb. Aztán egyik nap kint homokoztak a gyerekek a kutya az első ajtónál feküdt (a ház másik oldalán) majd hátra ment a hintaágyhoz (ott voltak a szülők, én is) ott is feküdt kicsit majd a gyerekek elkezdtek motorozni, a kutya utánuk futott és letépte az egyiket a motorról. Össze marta a kis hátát :( Semmi előjele nem volt, a nagy 6 a középső 4 a kicsi 2,5 éves. A gyerekek minden nap motoroznak eddig soha rájuk sem morgott a kutya... Most meg :/

Én sokkot kaptam, de szerintem a gyerekek is.

Miért tesz ilyet egy kutya? Mi kattan be nála ilyenkor?



2017. ápr. 10. 12:03
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
A kutyát elaltatták gondolom.
2017. ápr. 16. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Még karanténban van 2 napig. Aztán nem tudom mi lesz vele.
2017. ápr. 20. 12:53
 23/33 anonim ***** válasza:
Berni pásztor fajtamentők? Ők biztos fogadnák, nem sok kutyus szokott megfordulni náluk, és mindig nagy a kereslet. Volt már náluk harapós kutya, őt is örökbefogadták.
2017. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem egy tanyára kerül, vagy elaltatják.
2017. ápr. 20. 15:36
 25/33 anonim ***** válasza:
19%
Altassák el magukat... remélem a kölküket is kirakják ha egyszer bántja a testvérét.
2017. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mielőtt kivégeztetik a kutyát, esetleg nem próbáljátok meg a fajtamentést...?!
2017. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
19%

Basszus nem igaz... a család a saját ostobaságuk miatt képes lenne egy érző lényt megölni??? Ez Magyarország 2017-ben????? És csodálkoznak az emberek, hogy miért vannak ilyen rossz helyzetben... hát ezért. Ostobaság, érdektelenség...

Add már meg a telószamukat nem fogom lecseszni őket, azt majd a sors adja, de ha lusták akkor elintézem én, hogy jó helye legyen annak a kutyának! Egyébként poén, hogy az egyik kutyámra is azt mondták, hogy full agresszív, na ennek 5 éve, én normálisan tartom és soha nem volt agresszív megnyilvánulása pedig beledobtam a mélyvízbe párszor. :)

2017. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Erre a kutyára senki nem mondta, hogy agresszív, amíg meg nem támadott egy gyereket, aki nem is csinált vele semmit. Valahol röhejes, ahogy a hozzászólók ignorálják a történteket és saját sztorit gyártanak, ami jobban passzol a saját elképzeléseikhez.
2017. ápr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
5,5 évig ennek sem volt semmi agresszív megnyilvánulása. Erre most :(Azért gondolkodnak az altatáson mert, hogy adják így oda? Ki tudja mikor kattan be megint ok nélkül. Nem szólok bele, ez az ő döntésük mit tesznek vele.
2017. ápr. 21. 10:33
 30/33 anonim ***** válasza:
23%
Más megoldás nincs, sosem lehet bízni benne többet. Esetleg odaadni egy pásztornak, de azt hiszem hiába hívják pásztornak a kutyát ha kölyök kora óta nem pásztorkodott akkor ezután sem fog.
2017. ápr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!