Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig fog tartani neki, hogy...

Meddig fog tartani neki, hogy rájöjjön, hogy a nyüszítéssel és az ugatással nem megy semmire?

Figyelt kérdés
4 hónapos német juhász szuka. A mai a negyedik napja nálunk, tehát már három éjjelt végig sírt illetve ugatott szegény kutyus. Estére mindig bezárom a kennelbe. Csak párszor mentem ki hozzá, akkor is csak azért, hogy megnézzem minden rendben van-e. Vagy estére is hagyjam kint az udvaron inkább? Mondjuk akkor szerintem meg az ajtót kaparná, és csak rombolna.

2017. ápr. 12. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ott cseszted el hogy kimentél. Így arra jött rá hogy ha sír akkor te kimész, szóval megéri csinálni. Hagyd rá, ne menj ki. Napközben foglalkozz vele sokat, vidd sétálni, tanítsd, játssz vele hogy estére jól elfáradjon.
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elrontottad azzal, hogy kimentél.
2017. ápr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése végett 3 éjszaka alatt összesen 3x mentem ki hozzá. Egyszer azért mert kiszökött, 2x meg megnéztem őt mert nagyon csúnyán sírt. (Mintha valami bántotta volna)
2017. ápr. 12. 11:33
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát pont ez az.
2017. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nem értetünk félre semmit, 3x sírt mind a háromszor kimentél, így most már tudja hogy ha kitartóan sír akkor kimész. ennyi.
2017. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-2 hét, ha nem reagálsz rá.

A saját biztonsága érdekében aludjon a kennelben bezárva, amiben a háza is van (remélem).

Alakíts ki viszonylag állandó napirendet, a séták, játék, etetés, egyedüllétek kb. ugyanakkor legyenek minden nap, így hamarabb megszokja, hogy mikor jön el a pihenés ideje.

2017. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hozzászoktattad a kennelhez és az egyedülléthez, mielőtt bezártad, vagy csak úgy rávágtad az ajtót előzmények nélkül? Mert ha utóbbi, akkor ne csodáld, hogy sír :)
2017. ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!