Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Babézia után újabb hatalmas...

Babézia után újabb hatalmas kullancs a kutyánkban, milyen megelőzést javasoltok?

Figyelt kérdés

Eddig spotokkal és nyakörvekkel védekeztünk, volt Kiltix, scaribor, Adventix Vectra, most Foresto.

Rászántam magam, hogy kipróbáljuk a tablettát, de a Bravecto csak kullancsra és bolhára jó állítólag, de nekem olyan kellene ami kullancsra és szúnyogra is jó. Van valamilyen tapasztalatotok?


2017. ápr. 13. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Foresto bevált.
2017. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi Virbac Effipro cseppet használunk. Nagyon elégedettek vagyunk vele. Elég fertőzött helyen lakunk, és egyik séta alkalmával 3 kullancs mászkált a kutyán (nem másztak bele) és 4 döglött (nem megszívott) kullancsot találtunk a földön.

Nekünk is babéziánk volt, azt mondták, hogy még egyet már nem élne túl, így nagyon figyeljünk oda. Ezt a cseppet is a doki ajánlotta, amióta használjuk, még nem volt a kutyában kullancs *lekopogom* .

1 hónapig jó. Véd bolha, kullancs ellen.

Mi az M-eset 2000 ft vesszük, ez szerintem nagyon baráti ár.

Igaz nem véd szúnyogok ellen.

A Bravecto meg magában nagyon káros a májra és a vesére, mindenképp kell mellé adni máriatövis kivonatot, amit a tabletta beadása előtt 1 héttel el kell kezdeni adni. Enélkül tönkre teszi a kutya máját, veséjét.

2017. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nexguard spectra jó mindenre. Szivfereglarvakra, kullancsra, bolhara.
2017. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
NexGard Spectra tablettát nagyon dicsérik.
2017. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simparica Trió tabletta.4 hétig véd és nagyon jó.Állatorvos írja fel.
2021. márc. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!