Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerkedni kutyával?

Ismerkedni kutyával?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerintetek lehet ismerkedni kutyàval? Van köztetek olyan aki szokott?


Azt mondjàk pasiknak könnyű kutyával csajozni. De vajon lány tud ismerkedni kutyàval pasikkal?


2017. ápr. 14. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Max kutyás férfiakkal lehet.


Én kutyás nő vagyok,sokat sétálok városban és mindenfelé,de sose jött oda hozzám senki sem :D persze a

ez a tipikus nagyon cuki, de a kutyus is...

Milyen szép gazdi, szép kutyával.


Ellenben kutyás férfiakkal lehet, ha ugyan azon az útvonalon sétáltok,kutyáitok jól kijönnek. Akkor akár idővel alakulhat belőle vmi.

Pasiknak azért könnyebb,mert a nők az állatokra nyitottabbak. Volt már,hogy oda mentem kutyás pasihoz,hogy megsimizzem a kutyust,persze a pasi nem jött be. De a kutyus cuki volt. Persze mivel kutyás vagyok így más. Egy nem kutyás nő nem feltétlen akar ismerkedni kutyás pasival. Nekem az a tapasztalatom.

Több kutyás haverom mondta,hogy vannak olyan nők akik nem szeretik a kutyákat.


Szóval egy kutyásnak nem egyszerű az ismerkedés. Ezzel szembesültem én is.

Mivel kutyás szakmám is van. Nem egyszerű.

Nyilván kutyás lesz a párom,másképp nem tudom elképzelni.

2017. ápr. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem spitzem van, aztán szoktam hallani amikor megnézik a kutyámat, majd hozzáteszik, hogy "azért a gazdi se semmi" vagy "micsoda szépség, és a kutya se csúnya". Bár ezeket nem nagyon tudom komolyan venni :)

Meg hát sétáltatáskor ha találkozok másik kutyát sétáltató gazdival, akkor amíg a kutyák játszanak addig mi beszélgetünk.

2017. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!