Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik oldalon hirdetnek...

Melyik oldalon hirdetnek ingyenesen elhozható kiskutyát?

Figyelt kérdés
Helló. Nagyon szeretnénk egy kb 6 hónapos kis kutyát felnevelni. Millió oldalt megnéztünk már de nem akadtunk az igazira. Ha tudtok valamit Budapest területén értesítsetek. Köszi

2017. ápr. 16. 17:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A menhelyen is istenátkának hívták,mert elviselhetetlen volt,és előttem többen is hazavitték már 1-1 hétre,ám mindig vissza került. Mikor én vissza vittem,és a gondozó átvette többször karon,és egyszer arcon is harapta.

Azonnali hatállyal altatták el,a gondozó pedig 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

De nyilván én vagyok a szerencsétlen idióta akinek nem kell kutya.. Itélkezni érdekes módon tud mindegyikőtök. Nektek minek kutya? Talán jobb,ha egy nagyképű,proli majom a gazdája,mint ti? :) Szerintem nem.

2017. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi tényleg úgy van! :) köszi akumi
2017. ápr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!