Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdi tragikus halála után...

Gazdi tragikus halála után hova kerülhetnek a kutyák? Nagyon sűrgősen kellene nekik a hely.

Figyelt kérdés

4 nagytestű kutya, már nem fiatalok, 10-8-7,5-6 évesek, senki nem akarja befogadni őket a családból, de ott sem maradhatnak mert nincs senki aki etesse őket. Ahova eltudtuk volna vinni menhely( ez volt a legközelebb kb 40km) tele van, és őszintén megmondták, hogy nagy valószínűséggel őket már nem fogják örökbe fogadni, tehát nekik sem éri meg.

Próbálkozom távolabbi menhelynél de amikor mondom a kort és hogy nagytestűek, rosszul szocializáltak (pórázon nem tudnak sétálni, idegenekkel agresszív 3 kutya,a 10 éves szerintem süket), akkor nemleges a valasz. Sokan azt mondják inkább altassuk el... De a papa úgy szerette őket :/ Nem tudom :(



2017. ápr. 17. 08:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat az kimaradt a leírásból,hogy Ausztria, Német határ mellett. Mi németben élünk ezért az etetés nem megoldott. És akié a ház már árulja is... Ő már most kidobná a kutyákat.

Facebookon és német-osztrák oldalon hirdetem őket.

2017. ápr. 17. 09:49
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát mivel négyen vannnak.... Kutyasulit nem lenne megoldható végigcsinálni ugye? Emberekkel vagy állatokkal agresszívek?
2017. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy végig lehet-e csinálni.

Egymással nem , csak ránk mozognak. Párom nagy nehezen rájuk rakta a szajkosarat, pórázt de akkor is megpróbált neki menni. Csak a pápára hallgatott, ha ő azt mondta nem akkor az nem volt. Ha rájuk szólt lehetett őket simogatni, hagyta. :/

2017. ápr. 17. 11:29
 14/16 A kérdező kommentje:
Morognak
2017. ápr. 17. 11:29
 15/16 anonim ***** válasza:
Szomorú lesz amit írok, de így kb esélytelen. Gondolj bele: nagytestű, idős, ráadásul szocializálatlan, agresszív és négyen is vannak... Már az első 2 jelentősen lecsökkenti az örökbefogadás esélyét :(
2017. ápr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor inkább altatás?
2017. ápr. 18. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!