Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavaliert vennék, de honnan?

Cavaliert vennék, de honnan?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék venni egy fajtatiszta, törzskönyvetett cavaliert. Legfőképpen tenyésztőtől. Tudtok esetleg keneleket,tenyésztőket (vas és zala megye közelében) ajánlani?

2017. ápr. 18. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
2017. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
2017. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A Bitangűzőből én inkább nem vennék. Ibolyát személyesen ismerem, meg úgy en bloc a körülményeket. Szereti (meg a család is) a kuytáit, nem arról van szó, vannak kiállítási eredmények is, de leginkább papíros szaporító, mégha rendesen etet és oltat is. Az unokája is tenyészt( bár inkább aussie a fő vonal nála), Ő már inkább közel áll ahhoz, ami egy tenyésztőtől elvárható. Rengeteg kutya van egyszerre, felnőttek, kicsik, akár nyolcvanan-száz is alsó hangon,a fő cél a profit, bármennyire is kutyaimádat mögé van burkolva az egész.
2017. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam döntés előtt a Hatàrvölgyiben és a Bitangűzőben is, egyetértek mindennel, amit előttem leírtak. Kedvesek, biztosan imádják a kutyáikat, de nagyon sok kutyus van, több fajtával foglalkoznak, nekem ez volt a visszatartó, illetve hogy az èn ízlésemnek nem annyira tetsző kutyusok is voltak, ez alatt a testfelépítést, arányosságot értem.

A White Gold King Kennelt szívemből ajànlom, Fóris Ildikó tenyésztő kennele. 7 hónapos gyönyörű szuka kutyusom van Tőle, temperamentumra, külsőre, jellemèben a "nagykönyv" szerinti cavi. Nincs honlapjuk, nem igazán hirdeti a kicsiket és nincs is gyakran alom, mivel összesen 6 felnőtt kutyusa van. A Facebook-on megtalálod Őt, viszont csak blenheim cavijai vannak, ha más színt szeretnèl, akkor nem Ő a Te tenyésztőd :) Jó kutyázást, a legnagyobb tündérek a cavik :)

2017. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Évekkel ezelőtt én is szerettem volna ilyen kutyát, de arra jutottam, hogy Magyarországon nem érdemes venni, itt nincs vállalható kennel, bár azóta lehet, hogy javult a helyzet...
2018. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, a Határvölgyi Ezüstcsillag kennelt kerüld el messzire, nagyon rossz a híre.
2018. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!