Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs elleni csepp használa...

Kullancs elleni csepp használata után mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Kutyámba találtam kullancsot és vettem neki kullancs elleni cseppet, használat után mennyi ideig nem szabad beengedni a házba? Mert ő kinti-benti kutyus és velem alszik az ágyban is. Meddig ne engedjem fel az ágyba?

2017. ápr. 19. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Pont azt kéne, hogy beengedd a házba.

Ha kint megázik, akkor sokkal rövidebb ideig lesz hatásos.Sőt.

Bent legyen meleg, vízmentes helyen pár napig és ne fürdesd.

Az ágyba felmehet szerintem, nem lesz tőle bajod.Én azt várnám meg,hogy megszáradjon a csepp, utána jöhetne ha máskor is felszokott menni

2017. ápr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha velem alszik és kimászik belőle a kullancs a szer hatására, akkor át mászhat rám?
2017. ápr. 19. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan beengedheted, sőt jó lenne, ha nem érné víz egy pár napig.

Ne várd meg, míg kimászik a kullancs, hanem szedd ki belőle rögtön!

2017. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Drága, olyan jó lenne, ha utána olvasnál pár dolognak, mielőtt butaságokat írsz. A kullancs egyszer szív nimfakorában, majd egyszer szív felnőttként. Vagyis nem fog rád átmászni, mert nem tud!

De a csepp leírását is elolvashattad volna. A kullancs elpusztul a spot-on hatásától!

2017. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudtommal ez az oldal azért jött létre,hogy segítsünk egymásnak,adjunk tanácsot és nem azért hogy sértegessük és leszóljuk egymást. utolsó válaszadó normálisan is le lehetett volna írni, nem ilyen módon. Amugy köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 19. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Csepp használata után 24 óráig nem érheti víz a kutyát.


Illetve samponos fürdés után már abszolút nem hatásos.


Ha pedig samponosan van fürdetve a kutya akkor 24 óra múlva lehet rátenni a cseppet,mert a bőre még párolog.


Én személy szerint a cseppeket ezért utálom.

Ha elázik a kutya speciel akkor kidobott pénz volt.


Nyáron meg sokat megyünk vizes helyre,szóval nem lenne semmi értelme a cseppezésnek.

2017. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!