Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik táppal etetnek! Grammra...

Akik táppal etetnek! Grammra kiszámoljátok a mennyiséget?

Figyelt kérdés

Az én kutyámnak napi 380 g tápot kellene ennie, van mérőpoharam, de nem szàmolom ki mindig grammra pontosan. Van hogy 400 g eszik, van hogy 350-et. Ahogy sikerül.De van hogy nincs kedve enni, és csak napi 200-at.


Kolléganőm meg grammra pontosan szàmolja ki a kutya kajàját, még azt is nézi, hogy "ma megevett két jutit, akkor este 10 grammal kevesebbet fog kapni". Szerintem ez azért túlzás...


2017. ápr. 22. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Sosem mérem,csak kb.-ra.Nem sok egy kutyának napi 380g táp?

Inkább adj neki konzervet is ,és kevesebb tápot.

2017. ápr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Minek adja neki konzervet, abban se hasznosulandó dolog nincsen...

Nem mintha közöd lenne hozzà, de nagytestű kölyökkutya,azèrt kap ennyit.

2017. ápr. 22. 09:21
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészséges dolog csak táppal etetni.Nagyon egyoldalú a táplálkozása.
2017. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Sose számolgatom, mindig előttük van a táp. Ha elfogy, akkor újratöltöm a 2 literes tálat. 1-2 nap alatt eszi meg a 3 kutya. Amúgy esténként húst kapnak, a táp csak kiegészítő, ha megéheznek 2 etetés közt.
2017. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Egyoldalú?? A kutya nem ember, nem szàmít neki hogy mindig ugyanazt eszi... Jesszusom. 3-as, 4-es, ti is aztán nagyon sokat értetek a kutyàk etetéséhez...
2017. ápr. 22. 09:28
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Dehonynem számít,én meg nem lennék a kutyád az biztos.Tömöd a szerencsétlen száraz táppal.
2017. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nyilvàn ő se csak szárazat eszik, kap mellé mást is, de az a fő.

Én meg a te kutyàd nem lennék, úgy hogy mèg csak nem is tudod mi az a kutya etetés.

2017. ápr. 22. 09:38
 8/20 anonim ***** válasza:
1%

Mit kell érteni a kutyák etetéséhez? Elől bemegy, hátul kijön.

Ez egy áltudomány, és főleg a mozgásszegény életet élő panelkutyákra vonatkozik ez a porciózás. Egészséges, sokat mozgó kutyák nem híznak el, és tudják, hogy mennyit egyenek. Sosem voltak kövér kutyáim. Feltételezem, hogy neked se porciózták a szüleid az ételt, hogy 8dkg hús+12dkg rizs+ egy uborka.

2017. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Egyelőre kiszámolom, mert még kölyök, és nagyon régóta nem volt kölyökkutyám. Ha már nagy lesz, akkor szemmértékre fogja kapni.
2017. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as, azért marhàra nem mindegy hogy mit és mennyit eszik a kutya! Làtod, nem értesz hozzá,ez ki is derült most.

Amúgy pont beletrafàltál, sajnos örökletes 1-es tipusú cukorbeteg vagyok (gyanítom nem tudod hogy mi az, szóval nézz utàna), így igen, nekem grammra ki kell szàmolni az ételt...

2017. ápr. 22. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!