Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez igaz lenne a Cerberos...

Ez igaz lenne a Cerberos kutya iskoláról?

Figyelt kérdés

Egyik kérdésben olvastam ezt a választ. Rossz tapasztalat után erdeklodott a kérdező.


"Én a 16.kerületi cerberosban voltam egyszer. Egy kutya túl eleven volt, az oktató elvette a gazdajatol és megverte.

A nyakorvvel felemelte a kutyat, annak a lába nem érte a földet.

Aztán a híres köves kannajukkal nem egyszer verték fejbe és amikor ugrott a kutya hasba terelte az oktató.

4-5 hónapos malionis keverék menhelyi kutya volt.

A gazdája végig nézze szonelkul, az óra végen bérletet vett, én többet nem mentem oda."


2017. ápr. 22. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk is veluk volt az elso kutyasulis rossz tapasztalatunk. Mi is 20 perc mulva kifordultunk onnan.


A regebbi "tanulok" azt mondtak, amig valami regi oktato volt addig relative normalis mederben folyt az oktatas.

2017. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szánj rá egy napot és menj oda személyesen, akár kutya nélkül is. Utána eldöntheted megfelel, vagy sem az igényednek.
2017. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet benne némi sarkítás (pl. az, hogy egy gazda csak elevennek bélyegez egy kutyát, nem azt jelenti, hogy tényleg csak eleven, és nincs valami más is a háttérben), de tény, hogy most már én sem ajánlgatom senkinek őket. Akik jó oktatók voltak, azok rég elmentek, a többség más suliban tanít, vagy sajátot alapított azóta. Az új gárda meg kicsit túlzásba viszi ezt a kannázásos témát, ahogy hallom.


(De azért halkan hozzátenném, hogy ilyen esetben érdemes megkérdezni az oktatót, hogy mi az adott nem tetsző bánásmód szakmai háttere. Meglepő, de kutyakiképzőnek általában nem az megy, aki szeret hobbiból kutyákat verni, szóval sokszor a ránézésre durva bánásmódnak is megvan a reális magyarázata.)

2017. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy két 20-25 év közötti lány ott az oktató most.
2017. ápr. 22. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Mi is oda vittük először, hát, oltári nagy baromságokat tanítottak. Igazából arra tanítanak, hogy kb non-stop üvölts a kutyáddal, és vágd hozzá, ami melletted van. Szerintem ez nem megoldás a rossz viselkedésre. Arról nem is beszélve, hogy ezt a falkavezéres dolgot annyira komolyan veszik, hogy nem engedik, hogy megsimogasd a kutyád mellkasát. Érdekes, én ezt gyakran csinálom otthon, és nem egy vadállat a kedvencem. Na, mindegy. A lényeg, hogy ha esetleg ezt a kutyasulit fontolgattad, akkor inkább keress helyette egy másikat. Kérdezd meg a kutyakozmetikusodat, vagy egy kutyás ismerősödet, mit javasol :)
2017. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Tükör módszeres, nagyon gáz... Ahol flaskákat meg köveket dobnak a kutyákhoz, valamint azzal kezdik, hogy fojtó plusz szöges, azonnal menekülni onnan.


A mali érzékeny lelkű kutya is így szokták elb@aszni, mert nem értenek hozzá.

2017. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

6-os

Tükör módszeres suliban tanultunk, egy darab fojtót nem láttam, és a palackot sem alkalmazták sosem.

2017. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Cerberos nem tükrös iskola. Valamikor az őskorban közös gyökerekről indultak, de ennyi.
2017. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!