Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan valaki, aki úgy...

Van itt olyan valaki, aki úgy vásárolt kutyát, hogy a családtagja ellenezte? (Lent folytatom)?

Figyelt kérdés
A gyerekeinkkel az év elején döntöttünk úgy, hogy szeretnénk egy kiskutyat, kis testű törzskönyves normális kis kedvencet. A férjem beleegyezett, a direkt erre a célra összegyűjtött pénzemből lefoglalóztam, elméletileg jövő heten el lehet hozni. Nagyon boldogan készülődünk a gyerekekkel, nevet kerestünk, állatorvossal beszéltem , egyszóval örömteli várakozás volt az elmúlt időszak. A férjem ma reggel közölte ( a kicsi gyerekünk sokat köhögött ejjel ) hogy ide a kutya be nem teszi a lábát, mert beteges a gyerek , a háta mögött intéztem (!) ez nem igaz, (most is sírok mert olyan igazságtalan én kértem egyezzen bele ès ő igent mondott ). Végül azzal zárta hogy ide ne merjem hozni meg nekünk nem való állat. Természetesen a gyerek sem beteges. Tudom hogy nem tudok mit tenni. Csak kiöntöttem Nektek a szívem, de majd megszakad mert nagyon szerettem volna :( olyan érthetetlen úgy erzem elhitette velem hónapokon keresztül , hogy lehet kiskutya és amikor realizálódik szinte itt az időpont lelketlen és jellemtelen módon betart. Nem csak a kutya miatt bant hanem mert szemétség. Köszönöm, hogy kiírhattam 😢
2017. ápr. 24. 08:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Annyira aranyosak vagytok! Köszönöm Nektek 🙏🏻 Igazából a ti kommentjeitek tartották ma délelőtt bennem a lelket. Anyukámnak meséltem el a történteket,sokat sírtam 😢
2017. ápr. 24. 13:40
 12/20 A kérdező kommentje:
Írjátok felnőtt ember vagyok. Na igen , de ő nagyon be tud tartani nekem, higgyétek el megkeserítené az életemet😞Mindennek az oka a kis családtag lenne meg az én butaságom. Ne nevessetek ki, de az jutott eszembe, a kutyára spórolt pénzemet lakásfelújításra akarja költeni , ha mar igy összejött. Ez persze egy kis része a szükséges pénznek , de akkor is adjam oda, szerintem ez is benne van.
2017. ápr. 24. 13:44
 13/20 A kérdező kommentje:
Nézegetem a kis holmikat amiket beszereztem, hát olyan szomorú vagyok!
2017. ápr. 24. 13:44
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, amúgy milyen kutyus lett volna?
2017. ápr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp állj ki amellett amit akarsz, illetve amit a gyerekeknek is igértél (és ugye a férjed is)! Tetszik neki nem tetszik törődjön bele! A gyerek ezt azt összeszed a suliban, oviban úton kutya nélkül is. Szal baromság a kutyára kenni. A kutya nagyszerű barát lesz nekik, akár felelőségre is szoktathatjátok a gyereket mellette, hogy pl naponta etessék meg, nézzék a vizét, játszanak blabla... Ne hagyd magad! Mondjuk én nem nő vagyok, meg gyerekem sincs (ha lenne akkor tuti ők lennének az elsők és ha megigérek valamit nekik úgy lenne, főleg ha még sokat kellett rá várniuk és a lelkesedés is töretlen bennük) de nekem van kutyám. Nincs az a nő, aki miatt a kutyámtól megválnék! A legeslegelső pedzegetésre, hogy ne foglalkozz a kutyával annyit (suli, játék, séta, cuccok, kaja) vagy váljak meg tőle a csaj azonnal repülne! A kutya családtag, mindig is az volt. Szeret, hűséges, sohasem hagy cserben. Én se tenném!

A férjeddel beszélj, ha kell adj ultimátumot neki! (nem válás, de mondjuk ha szeretne valamit akkor nem. Pl mondja főzz pörköltet. :D kicsit baxtasd a lelkét, hogy a gyereknek megigérte, becsapja, meg olvasson utána. Nem lesz beteg egyik kicsi se. Sőt! Erősödik az immunrendszere, ráveszi a kutya a játékra jó vagy rossz időben, séták... Nem a beteg meséket lesik!

2017. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a sógorommal, a testvérem azt mondta neki, hogy "Azt hittem, ezt már eldöntöttük." Ez hatott.
2017. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hozd el!

levan foglalva! Azért ne a nyúl hordja a puskát:D

2017. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók! Sikerült megoldani, férjem atgindolta és nem akadékoskodik jöhet a picur.Igyekezni fogok hogy eleinte a sírás ne zavarja, illetve a kaki pisi eltüntetését is megoldom:) gyerekek úgy örülök! Köszönöm szépen a támogatást!
2017. ápr. 25. 07:31
 19/20 anonim ***** válasza:
Jaj de jó! :) Majd töltesz fel ide képeket a kutyusról? :) Szép napot nektek! :)
2017. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tölts fel képet róla.
2017. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!